Zrazili sa dve policajské autá :)

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jardo12345
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 05.08.2010 08:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jardo12345 »

som sa dobre pobavil hned rano taketo spravy by som cital kazdy den jeden vie citat a druhy pisat. :40bd: :40bd: :40bd:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Smutné. Policajt, ak má zapnuté zvukové a výstražné majáky, mal by si tiež dávať pozor, aby nikoho iného svojou jazdou neobmedzil/neohrozil. Keď vidím, ako (najmä policajné vozidlá, hasičké a sanitky si dávajú pozor) preletia križovatkou na červenú a nepredpokladajú, že možno niekto nevidí, alebo nepočuje, je skoro zázrak, že nedochádza k vážnejším nehodám takéhoto druhu.

Dúfam, že zničené autá zaplatí poisťovňa a nie my...
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

To by bolo ak by namiesto jedného zeleného mozgu bol mozog civilný. To by bolo rečí, o neprispôsobení , nerešpektovaní, neuposlúchnutí. Ak nás môžu takéto tuposti chrániť a pomáhať nám , keď majú problém sami zo sebou. To tak vyzerá keď Keystonský zbor vedie bulharský Žid, jeho zástupca je telocvikár , a zástupca telocvikára si chodí v pracovnej dobe meniť zasrané slipy domov po jazde do protismeru, a klame horšie ako moja 9 ročná vnučka.To je zas nedeľa.
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

toto nemala byť samostatná téma..ale malo to byť v téme Idioti za volantom :b:
masarko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 08.09.2015 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa masarko »

Aj to sa stáva
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní