IDIOTI za volantom

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Vedel by mi niekto vysvetliť, ako yebnutý musí byť človek, aby toto spravil? Ďakujem.

https://www.liveleak.com/view?t=sbhfH_1603381341
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

gnagy: na youtube sa najčastejšie pozerávajú videá nehod z ruska, usa...
Najdi si pár viedí z číny, respketíve nejakej z týchto azijských krajín a potom sa tomu nebudeš čudovať.
Ako tam dokážu odbočovať vodiči hlavne na skútroch, tak ti to príde že im netreba covid na zníženie populácie, ale každému postačí skúter do ruky
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

gnagy napísal:Vedel by mi niekto vysvetliť, ako yebnutý musí byť človek, aby toto spravil? Ďakujem.

https://www.liveleak.com/view?t=sbhfH_1603381341
Nijako, dostal pri testovaní nanočip ,a teraz ho riadia svetu nepriateľské židojaštery z cudzej planéty mena neznámeho ,čo jedia netopiere a neznášajú ľudí
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zidojastery ? Tomu sam neveris, taky hlupy nie si - to bol len Sorosov bratranec !!
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Gnagy kludne aj sok,...clovek sa zacne spravat iracionalne a ani si to neuvedomuje
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Autolaik,potom všetky vlády SR od roku 89 sú v šoku,správajú sa ironacionalne voči rodine, známym, kamarátom, pussipajtášom. Iba na národ zvysoka s.e.r.ú úplne racionálne,ani si to neuvedomujú
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Matoovce na príkaz valachov a baču igiho stoja v rade v daždi aby im pichli palicu do hlavičky, a borko si dáva vo vládnej rozumej aj mojej limuzíne fajčiť svoj ctený poslanecký mafiansky k.o.k.8t. Mala mu ho odhryznúť úchylákovi
jozefklement607
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 03.04.2023 14:28
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa jozefklement607 »

niektoré videá sú ozaj skvosti a nemali by taký vodiči sadať za volanť
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa foter »

fzubaty
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa fzubaty »

Otazne je preco mu odoberali znacky. Zo srandy asi nie. Ak naozaj cakala na nejakeho pajaca 45 minut aby dal dole znacky, kludne to mala dat dolu aj krompacom.

Neodpustim si podotknut, ze hlavny akter je znovu a zase arogantny majitel koncernu.


Policajt môže EČV odobrať aj so škodami
Uvedenej problematike sa venuje Zákon o cestnej premávke č. 8/2009 , a to v paragrafe číslo 72. V odseku 6 je explicitne uvedené, že ak na výzvu policajta vodič nereaguje, môže sám policajt demontovať tabuľku s evidenčným číslom. Zároveň zákon odpovedá na spory o zodpovednosti za škody: škodu spôsobenú v súvislosti s demontovaním tabuľky s evidenčným číslom znáša prevádzkovateľ vozidla.

To znamená, že ak vám policajt pri odoberaní tabuľky s evidenčným číslom poškodí vozidlo, policajt nenesie zodpovednosť. Ak chcete škody opraviť, tak na vaše náklady ako prevádzkovateľa vozidla.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa ivko1 »

Bolo by veľmi zaujímavé poznať dôvod odobratia EČ...
Ja predpokladám že sa riešil nejaký priestupok, kedy bol pán arogantný a tak sa pristúpilo na kontrolu technickej spôsobilosti vozidla, kde sa našiel nejaký nedostatok....
Pánko si myslel že keď bude naťahovať čas s demontážou EČ že ho pošlú nakoniec preč, ale evidentne nepochodil a to si myslím že boli ešte veľmi trpezlivý
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

asi nemal PZP , mne sa stalo pred par rokmi ze som pozabudol na STK ale podobne divadlo sa nekonalo tiez na sviatky ma zastavili a pokuta 50e a zobrali mi technicak a nechali potvrdenie o odobrati s tym ze ked urobim STK tak si ho mozem vyzdvihnut naspat a mohol som pokracovat v jazde ale keby chceli mohli tiez strhavat znacky lol
fzubaty
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ja si myslím, že policajt nemá záujem dávať dole značky a podobne sa doťahovať. Vodič musí byť riadne arogantný debil, aby k tomu pristúpil.

Inak značka má byť pre podobné prípady v rámčeku.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa oco13 »

Nevedel som to dohladať, ale som si skoro istý že jeden čas bolo v nejakom predpise že značka sa nesmie mechanicky poškodiť pri uchytení a musí byť demontovatelná bez použitia naradia.
K tomu videu?? kašlať mu na tabulky - zakázať ďalšiu jazdu nech si zavolá odťahovku a útok na verejného činitela môže byť aj verbálny.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fzubaty
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: IDIOTI za volantom

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ale napr. toto sa mi celkom páči.

https://www.mojevideo.sk/video/3e3e2/vi ... iadka.html

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných