Gran Cherokee Limited/Overland ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

heimar
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.08.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Gran Cherokee Limited/Overland ?

Príspevok od používateľa heimar »

Zdravim pani. Potrboval by som poradit od naozajstnych majitelov Grand Cherokee. V USA som jazdil 3 roky (2014-2017) GCH Limited 3,6 Pentastar co je naozaj momentalne spickovy V6 motor.
Ale chcem sa opytat na vybavu Overland ktory ma vzduchovy podvozok. Jeep mal a ma vela dielov z Mercedesu a viem ze majitelia hlavne ML maju cez zimu vela problemov s mechmi.
Kto ma skusenosti s poruchovostou alebo spolahlivostou vzduchoveho podvozku u Jeepu (posledne modely)?
Rozhodujem sa teraz v EU pre kupu GCH Limited alebo Overland. Zvysenie podvozku a trochu maksiu jazdu by som vedel ozeliet pokial by som musel riesit poruchy s mechmi (ako vacsina ML).
Dik
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

brat take ma, overland so vzduchovym, podvozok bez problemu, aj ked on ma najazd tak do 10 tisic rocne.
Akurat mu teraz nestartuje, asi pre vadny imobilizer...
Tato generacia je uz ovela viac fiat ako mercedes. Teda ani neviem, ze by tam bolo nieco z mercedesu.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

heimar
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.08.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa heimar »

Dik vstkym za info. Aj ked myslim ze uz oklo 100k KM by sa uz co to malo prejavit. Hlavne ma zaujamli tie skusenosti so vzduchovym podvozkom v zime. Kedy moji znamy s MLkami museli v tuhej zime parkovat v teplych podzemnych garazach.
Ja sa skor drzim pravidla, ze cim menej krivitiek tym lepsie...
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní