Kúpiť Jeep Cherokee 2,5TD?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

26021977
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.02.2009 15:40
Zdieľať na Facebook

Kúpiť Jeep Cherokee 2,5TD?

Príspevok od používateľa 26021977 »

Chcem sa poradiť, neviem sa rozhodnúť pre terénne SÚV.
Rozhodujem sa medzi Jeep Cherokee 2,5TD, alebo Hyundai-Galloper 2,5TD a
Nissan-Terrano II 2,7TD - rok výroby od 1998-2000.
mirkokos
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 09.02.2008 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkokos »

ak ti viac zaleži na vzhlade a štýle, tak jeep, ak na spolahlivosti a lacnejšej udržbe tak nissan, v originale maju tie auta aj podobnú priechodnost. galloper nie ked tak jeho original --pajero
miuh
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 07.12.2008 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miuh »

kľudne zúž výber na značku nissan a jeep.
Lipo46
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 24.04.2007 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lipo46 »

urcite chod do Cherokee. Diely no problem, kvalita dobra. Skus mrknut na offroadforum.cz tam sa z casu na cas objavia pekne kusky za par korun. Mne tam pred casom usiel Cherokee ....
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...ja osobne hocico len nie 2,5 jeep...
Lipo46
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 24.04.2007 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lipo46 »

hehe dobre sme mu poradili ..... :d :D
pocuj, najlepsie ked si precitas skusenosti majitelov na forach danych znaciek. to bude asi najlepsie... a kup potom podla seba. Cim viac sa budes pytat tym viac ti poradime a budes este menej rozhodnuty .... :d :D :d :D :d :D
zefoo
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 01.02.2009 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zefoo »

Lipo46 napísal:hehe dobre sme mu poradili ..... :d :D
pocuj, najlepsie ked si precitas skusenosti majitelov na forach danych znaciek. to bude asi najlepsie... a kup potom podla seba. Cim viac sa budes pytat tym viac ti poradime a budes este menej rozhodnuty .... :d :D :d :D :d :D
Presne tak. Okrem toho cim viac budes o autach citat, tym viac si budes chciet kupit radsej bicykel..
modlis
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.06.2006 19:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa modlis »

ja mam galloper a je to presne pajero som s nim spokojny max v terene je to super mam na nom pneu yokohama geolandar a zlozil som samurai co je uz ina kava a diely ziaden problem su lacnejsie omnoho ako nissan alebo jeep pozri autokelly.sk.mam model innovation pozri autobazareu modramet.dialkovy start akopec inych kokocin predavam ho lebo uz ho neviuziva mam santafe octaviu a chatu sme predaly takze uz pol roka stoji smutny na dvore toho tyzdna s nim pojdem do trusalovey a postavym ho do aaa ci co to mam je.a terano je skor cestak dlha kasta mu robi problemi v terene taha ho do boku a na ceste ma spotrebu 16l tiez som chcel terano ale vyskusal som si ho a je to do mierneho terenu.galoper ma v predu torzne tice da sa mu dvihnut predok za par sekund.
markpol
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.08.2006 18:48
Zdieľať na Facebook

Kazdy si haji svoje .....

Príspevok od používateľa markpol »

Ja sa tiez rozhodujem , ale medzi Terrano a Pajero . Pocul som ze ten Jeep co ma motor 2.5 TD je slabsi motor na to auto . Terrano ma rozvodovu retaz Pajero ma Remen pri motore 2.5 TD uz pri 2.8 ma ze vraj tiez retaz . Priechodnost to neviem , ale poviem ti kazdy si tu haji svoje , jeden je za nissan a druhy za mitshubishi a dalsi za jeep . Tazko sa rozhodnut , jeden manik mi napisal ak chces nieco od nissanu tak jedine patrol . Budem rad ked ma budes informovat co si zohnal , mne momentalne zhanuju terrano v nemecku . Ahoj .
Lipo46
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 24.04.2007 16:22
Zdieľať na Facebook

Re: Kazdy si haji svoje .....

Príspevok od používateľa Lipo46 »

markpol napísal:Ja sa tiez rozhodujem , ale medzi Terrano a Pajero . Pocul som ze ten Jeep co ma motor 2.5 TD je slabsi motor na to auto . Terrano ma rozvodovu retaz Pajero ma Remen pri motore 2.5 TD uz pri 2.8 ma ze vraj tiez retaz . Priechodnost to neviem , ale poviem ti kazdy si tu haji svoje , jeden je za nissan a druhy za mitshubishi a dalsi za jeep . Tazko sa rozhodnut , jeden manik mi napisal ak chces nieco od nissanu tak jedine patrol . Budem rad ked ma budes informovat co si zohnal , mne momentalne zhanuju terrano v nemecku . Ahoj .
mam pocit ze ten Jeep je dost lahky na ten motor. Kazdopadne zalezi do akeho terenu. Vela zdaru. Ja som sa rozhodol pre Pajero sport, ale to bude skor do mesta na chatu. Vela stastia pri kupe...!!!!
trailer
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.03.2009 20:47
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpiť Jeep Cherokee 2,5TD?

Príspevok od používateľa trailer »

26021977 napísal:Chcem sa poradiť, neviem sa rozhodnúť pre terénne SÚV.
Rozhodujem sa medzi Jeep Cherokee 2,5TD, alebo Hyundai-Galloper 2,5TD a
Nissan-Terrano II 2,7TD - rok výroby od 1998-2000.
Existuje ešte oveľa lepšie auto CHEVROLET Traiilblazer GM - Je to americké GM - jedného takého tátoša vlastním. rok 2005, predám ho LACNO. IIndeď k dispozícii. Ak by si mal záujem - tak sa ozvi 0903721100 alebo napíš na e-mail qto@post.sk. Pošlem ti fotografie a technickú špecifikáciu.
antonio991
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.10.2011 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa antonio991 »

Lipo46 napísal:hehe dobre sme mu poradili .....
pocuj, najlepsie ked si precitas skusenosti majitelov na forach danych znaciek. to bude asi najlepsie... a kup potom podla seba. Cim viac sa budes pytat tym viac ti poradime a budes este menej rozhodnuty ....
.cim viac sa budes pytat tym budes hlupsi.kup vyskusaj,porovnaj...
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných