vie my niekto poradit???

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

budo119
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 30.09.2008 13:47
Zdieľať na Facebook

vie my niekto poradit???

Príspevok od používateľa budo119 »

Mam grand cherokee 4,0 132kW r.v.96 automat.Pri brzdeni my niekedy padnu otacky ako keby to uz malo zhasnut.A tiez pri jazde my niekedy skacu otacky a auto nie a nie zrychlit len drzi stale tu istu rychlost.Mne to pripada ako keby to nevedelo ze ci to ma preradit alebo nie....robilo to niekomu z vas alebo nevieto co by to mohlo byt???
dogg
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 04.02.2007 12:52
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dogg »

Mam sluzobny Golf III 1,4i manual a pri brzdeni mi robi to iste, tiez akoby siel zhasnut. Neviem cim to je, no prevodovkou asi nie kedze ty mas automat a ja manual a mame rovnaky problem...
V8 lover
mirecm5
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 02.08.2008 08:28
Zdieľať na Facebook

Re: vie my niekto poradit???

Príspevok od používateľa mirecm5 »

budo119 napísal:Mam grand cherokee 4,0 132kW r.v.96 automat.Pri brzdeni my niekedy padnu otacky ako keby to uz malo zhasnut.A tiez pri jazde my niekedy skacu otacky a auto nie a nie zrychlit len drzi stale tu istu rychlost.Mne to pripada ako keby to nevedelo ze ci to ma preradit alebo nie....robilo to niekomu z vas alebo nevieto co by to mohlo byt???
prietokomer vzduchu, lambda sonda, sviečky, palivový filter, poprípade nasáva niekde falošný vzduch, treba skontrolovať všetky hadice, sanie a podobne, ja by som začal filrom, sviečkami a kontrolou nasávania, ak nepomôže diagnostika by mohla povedať viac
renac
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.02.2005 02:33
Zdieľať na Facebook

vie mi niekto poradit

Príspevok od používateľa renac »

Zdravím mal som 5,7 a robilo mi to iste je to podtlakové čidlo volnobehu,na počítači v jeepe mi to nič nevyhodilo,tak som išiel na to metodou pokus omyl.v jeepe to maju pod označením čidlo.nachádza sa pri škrtiacej klapke, je velkosti zápalkovej škatulky, čierne, výstup na konektor,málá čierna hadička do L stojí to cca 5600Sk, jedine origo, jedine Jeep.velá šťastia.Najlepšie skusenosti čo sa týka ochoty objednať mi to boli zo strany jeep Trenčín.
subin
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subin »

ja nejesom automechanik ale

co viem

ked som mal tohoto staruckeho JEEPA tak to robkalo to iste nieco tam nenili a bolo to chvilu ok , ale po niakom case to zacalo robkat zasa

tak jeden znamy spravkal taku vec

ako je lanko od otacok (alebo ako sa to vola) je to vpravo ked sa otvori kapota v strede


tak tam treba dat vysie skrutku nic viac nic menej , potom ako to spravkal nebol problem a auto ficalo dalsich 5 rokov
magic88
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magic88 »

to male cidlo je map senzor....mapa vstrekovanie
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných