Jeep WranglerYJ 2.5 benzin -ECU

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pu747as1
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11.12.2008 09:43
Zdieľať na Facebook

Jeep WranglerYJ 2.5 benzin -ECU

Príspevok od používateľa pu747as1 »

Zdravím, kto by my vedel nakódovať riadiacu jednotku pre Jeep Wrangler YJ 2,5 benzin? Povodna bola vadna, a novu co som si nechal poslat z USA treba dokodovat k autu.

Ďakujem
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep WranglerYJ 2.5 benzin -ECU

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

pu747as1 napísal:Zdravím, kto by my vedel nakódovať riadiacu jednotku pre Jeep Wrangler YJ 2,5 benzin? Povodna bola vadna, a novu co som si nechal poslat z USA treba dokodovat k autu.

Ďakujem
Bez origo diagnostiky sa nepohneš a tu vo vlastných rukách nemá hocikto. Zase pochybujem žeby ofiko servis vedel niečo s tým urobiť nakoľko preň je to auto po zenite a na tie kašlu.

A ak ide len o naučenie VIN a par drobností vieme aj mi v jeepparts.

A.
pu747as1
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11.12.2008 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pu747as1 »

No možno by stačilo dokódovať VIN a mile, resp kilometre.... Teda aspň to my tvrdil predajca keď som tu ECU kupoval, založ naprogramuj VIN a mile a štartuj.... Akurat my nejde dohlavy čo má VIN a míle spoločné s tým že auto nenatočí...

Pán z Jeep parts, poprisím telefón
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

2MATRIX napísal:To ti chlape nikto takto doma v garaži nenakoduje!Jedine kde ti budu vediet si stým dat rady je original Chrysler servis,na slovensku su 2 mylsím,jeden v KE a druhý v BA,ja chodím do BA.Tak im zavolaj a informuj sa,nikto iní ti to tu nenakoduje to som si na 95% istí.
No s tým by nebol istý toľko, jeep v KE čo sa týka elektriky des a hruza par aut sme mali už tu na servis od nich ked pol roka nevedeli pohnuť z autom.

BA ano vedia všeličo ked vieš za kým isť.

A kua nejako mi tý garažový čo máme origo diagnostiku a stvárame tu kadečo, tuším by vedeli :d :D

Kontakty nájdeš na www.jeepparts.sk

servis máme v Žiline.

a nech ťa nemýli som síce zástupca pre BA a západoslovenský kraj ale som v ZA v servise fyzicky.
Elektrike sa poväčšinou venuje Palo.

To že auto neštartuje môže mať viacej príčin, takto ťažko zistím, ked neviem ako sa to prejavuje a čo sa deje keď chceš štartovať.

A.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných