jeep grand cherokee

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bogio
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.03.2008 19:41
Zdieľať na Facebook

jeep grand cherokee

Príspevok od používateľa bogio »

ciao mam zaujem kupit jeep grand cherokee diesel 2,7 alebo 3,1 chcel by som nieco o tomto aute vediet napr.skutocnu spotrebu-mestomimo.alebo ci ma nejake choroby atd.ocenil by som nejake rady od niekoho kto ma skusenosti s tymito modelmi vopred dakujem
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Re: jeep grand cherokee

Príspevok od používateľa autokomplex »

Su to skutocne dobre dzipy !!!!!!!
Skusil som. Ale u dzipov treba dbat,aby mali cim najmenej najazdenych km !!!!
Ale je velky rozdiel v motoroch medzi 2.7 CRD a 3.1 TD !!!!!!!!!
Doporucujem technologiu Common-Rail, t.j. motor 2.7 CRD !!!
Spotreba v meste cca. 13 litrov...
To aby nebol burany,striekany,hrdzavy je samozrejnostou...
bogio
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.03.2008 19:41
Zdieľať na Facebook

Re: jeep grand cherokee

Príspevok od používateľa bogio »

velmi sa v tych novych technologiach motorov nevyznam ale aj tak
vdaka za tip
laci73
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 17.11.2008 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laci73 »

Hrdzavy jeep? to si kde videl? Jeep nie je toyota, tie hniju jedna radost...mozno wrangler....ale cherokee a grand maju 7 nasobnu vrstvu zinku.....velmi dobra antikorozna uprava. Hrdzavie vtedy az ho opravuju slovenski klampiari....
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mam grand cheroke 3,1 TDi...tiez som sa rozhodoval medzi tymito dvoma..2,7 CRD,alebo 3,1 TDi...vyhrala 3,1..dovodov je viacero,zacnem vsak tym,ze udrzba a opravy tychto motorov su diametralne odlisne...aj cenovo...k vyjadreniu,aby malo co najmenej km..to je dost diskutabilne...lebo pocet km na tachometri nemusi zodpovedat skutocnemu stavu...a to sa zistit neda...da sa vsak pozriet celkovy stav auta, a vsetko s tym suvisiace...ked pojdes kupovat,zober niekoho,kto ma s jeepom skusenosti...aj ja mam na predaj..dovod je prozaicky..doviezol som si benzinovu V8...to je pravy motor na jeep...a mam to len ako konicka,nie auto na denne pouzivanie,takze tu spotrebu neriesim...
inak spotreba 3,1 je kombinovana okolo 9,5 l/100 km..zalezi,kolko jazdis v meste a mimo mesto...
inak,treba si uvedomit,ze vsetkym off roadom sa hovori v globale dzip...a zamysli sa preco... :2f93:
jancekfr
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.01.2009 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jancekfr »

Zdrávím chcel som kúpit no možno ešte chcem grand chiroki 3,1 ale ma odtoho odhovoril predajca v bazáre že to na ceste plave a nieje pohodlné a motor že je poruchoví a netahá len vrčí tak neviem mne sa to auto páči ale presviedča ma na range rover 2,5 s bmw motorom
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

To som este nepocul aby ta v bazare niekto odhovaral od kupi, mozno sa chcel zbavit ineho auta za vacsie love, alebo kramu. Jeep je jeep. A take bludy ze plave- --mozno korytnacka v bazene, alebo ak ho mal na totalku a polepene, alebo hrdzavie -- to som ani nepocul. To neni ford, alebo ine vechte. Motor 2.7 je mercedes a potom uz len benzin, ak chces ozaj jeep tak benzin, ---- Ja mam jeep je to pohodlne auto, velke, bezpecne a aj vyzera ako auto, ked mas totalne full, neni co riesit--- Ak nemas velmi dobru cenu-- vyhni sa 3.1, ta ma motor z blata a cakaju ta starosti z hlavami. Ja som si hladal sam a mal najmenej km --vonku--200000km. Aby si bol v obraze.---a uz som riesil prasknutu 5 hlavu...motor 3.1, uz som doneho napchal penazi ze je nepredajne , uz ho mam na poriadku uz sa len vyvazam, ale uz by som siel len do benzinu, ----
subin
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subin »

jeep ano to je dobra volba

ale ne prosimta naftak, to su najhorisie,

pocul som aj u znamych motori odchadzali postupne naftaky

osobne mam 2 jeepi 5.2 liter Rv 94 a 4,7 01 a ten prvy ma najazdenych milion kilometrov a bezi ohne problem, druhy ma najaydenych 170 tisic a nieje porlem

a jedna vec osobne ked Jeep tak dovoz z nemecka lebo vecsina co kupis v nemecku su lacnejsie a su z USA alebo kanady a nejsu to sracky vyrobene na EU trh
mirec272
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 19.05.2009 15:53
Zdieľať na Facebook

jeep 3.1td

Príspevok od používateľa mirec272 »

uz nikdy by som 3.1td grand cherokeeho nekupil, dobre som sa oklamal pri kupe, auto ako take nie je zle, ale nie s dieselovym motorom, do americkeho auta patri benzinovy motor a nedaj sa oklamat tym made in austria ... :b:
amdsempron
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 29.05.2009 20:50
Zdieľať na Facebook

Mam trocha iny nazor

Príspevok od používateľa amdsempron »

Caute,
Moj nazor je urcite skor 2.7crd je urcite lepsia volba (technologicky pokrocilejsi motor s tichsim chodom). spotreba podla dobreho kamarata ktory ma( Jeep grand cherokee 2002, 2.7crd, cca 130 000km, ziadne problemy okrem vymeny trysiek) a spotrebu okolo 10-13 v meste-
Ja osobne mam Jeep Liberty 3.7 V6 a mam spotrebu v priemere po Bratislave pri normalnej jazde (50-60km/hod) samozrejme ak to ide aj trocha prudkejsie zrychlovanie je samozrejmostou, mam spotrebu okolo 11-14 a viac som zatial v priemere nemal, ked som meral cestu z Karlovky do Hornbachu bola priemerna spotreba 10,2 l/100km a to som nebol urcite brzda premavky!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných