JEPP CRD-tlakomer oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

poltorn
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 12.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

JEPP CRD-tlakomer oleja

Príspevok od používateľa poltorn »

JEPP 2,7 CRD-tlakomer oleja
Počas jazdy sa mi občas stáva, že tlakomer oleja /ručička/ ukazuje kolísavé pohyby. Raz je ručička dole a potom zase hore. Pri voľnobehu aj zasvieti červená kontrolka. Ináč tlakomer ukazuje správne hodnoty. Dá sa s takým problémom jazdiť?Poradte.
HBROBI
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 25.02.2009 11:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HBROBI »

máš tam správny olej ?
a kolko má ten motor nabehané?
a žere olej?
poltorn
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 12.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poltorn »

HBROBI :Mám tam olej Castrol magnatec diesel 10W-40. Nabehané má 160 000 km. Olej nežere. Teraz som ho menil, robí mi to asi dva týždne. Dnes som jazdia tlakomer ukazoval dobre. Robí to iba občas.
HBROBI
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 25.02.2009 11:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HBROBI »

pokial to nerobí stále tak to bude asi iba zaoxidovaný konektor na čidle tlaku oleja
ale to nevysvetluje rozsvietenie kontrolky mazania na volnobehu ta ma vlasné čidlo .
na druhej strane pokial v motore nemlati tak by mal byť ok a bude to iba záležitosť pre auto elektrikára a tam by som ja osobne začal
poltorn
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 12.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poltorn »

HBROBI: Mohol by si mie ešte napísať, že kde sa tie čidlá nachádzajú, aby som ich vedel aj sám prekontrolovať. Z akého okresu si ? Ja z okresu RS.
HBROBI
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 25.02.2009 11:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HBROBI »

kde presne sú to ti nepoviem lebo ja mám benzinovú 4,7čku ale skús zavolať Palovi Nipelovi
ja všecky problémi riešim cez neho .
určite ti ochotne poradi tu je jeho stránka http://www.jeepparts.sk/
inač ja som s BN
ale keď si dáš auto na jamu tak ty čidla určite nájdeš budu zo spodu motora, typujem niekde okolo ojejového filtra ale to je iba moja domienka
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných