Grand cherokee 3.1 TD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Boris-496
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.09.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Grand cherokee 3.1 TD

Príspevok od používateľa Boris-496 »

Ahojte , šlak ma ide trafiť z tohoto motora. Po všetkých peripetiach ktoré som s týmto autom zažil sa asi odstrelím . V motore vymenené všetko hlavy , turbo,piesty, trisky, čerpadlo, tesnenia, a kopa dalších vecí a čuduj sa svete prvé naštartovanie po dlhej dobe,hurá motor ide no trasie celým autom ako v zime starou k....... a pri zošliapnutí na plyn sa vyvalí čierny dym no som rád že len na moment potom už nedymí. Takže poradte mi prosím čo robiť? 4i ešte niečo vyskušať alebo to vzdať a zobrat zápalky.Ja radim všetkím nikdy nekupujte tuto americku šunku s posraným talianskím motorom .
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

zeby zle nastavene cerpadlo? nevypadol ti konektor z casovacej cievky (ten uplne naspodu cerpadla)? vtedy to zvykne klepat
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

predat

Slovacik sa potesi z nizkej spotreby a nizkej ceny za naftu ako ty ked si ho pred casom kupoval :-)

ked sa ti to auto paci (toto konkretne pochybujem) tak sa naser a kup si ten najvacsi benzin co do toho davali a daj za 1.200 plyn a mozes ukazat prostrednicek vsetkym traktorovym hrkotalkam na svete

ja mam v zbierke Marea 2,4 TD s podobnym osudom, akurat samotny blok som neriesil a do toho auta uz ani nesadnem (ako posledne 3 roky)

kto chce problemy, nech si kupi stary TD (existuje zopar vynimiek prevazne japonskeho povodu)
Boris-496
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.09.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Boris-496 »

To čo píšej je pravda, akurát že som to kupil pre manželku , spotrebu som ozaj neriešil je mi to jedno makám v čečensku tak o prachy až tak nudzu nemam sam jazdím q-7 toto bola manželkina volba , určite jej kupim niečo nové, len som chcel varovať dalších nerozvážnych borcov.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

tie auta su pohodlne a pekne ,, len ty si si vybral ten najvacsi odpad medzi motormi -5 valec co zere ak krava ,,kazi sa ,, klepe rano ak zetor,, potom je uz len predrazeny mercedes 2,7 ,,, tych ludi sa jeblo viac,,este su aj drahe, oproti benzinu,, v meste je to kombajn zrut ,,,co si kazdy mysli ze nie,,lebo kto predava, im dava lekvar okolo spotreby a kazivosti tychto nevydarenych klepotakoch ,,,, kup ho v benzine a si zahojeny,,alebo volvo XC 90 a klepotaky nechaj kutilom ,, moj nazor je znamy -- nafta do solviny a bohatym ,,
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Re: Grand cherokee 3.1 TD

Príspevok od používateľa autokomplex »

Boris-496 napísal:Ahojte , šlak ma ide trafiť z tohoto motora. Po všetkých peripetiach ktoré som s týmto autom zažil sa asi odstrelím . V motore vymenené všetko hlavy , turbo,piesty, trisky, čerpadlo, tesnenia, a kopa dalších vecí a čuduj sa svete prvé naštartovanie po dlhej dobe,hurá motor ide no trasie celým autom ako v zime starou k....... a pri zošliapnutí na plyn sa vyvalí čierny dym no som rád že len na moment potom už nedymí. Takže poradte mi prosím čo robiť? 4i ešte niečo vyskušať alebo to vzdať a zobrat zápalky.Ja radim všetkím nikdy nekupujte tuto americku šunku s posraným talianskím motorom .
Motor nie je taliansky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boris-496
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.09.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Boris-496 »

Motor je Taliansky Alfa 3.1td-,,,,,,,VM ale ked si myslíš niečo iné je mi to jedno, tý ktorý ho maju tak ho aj poznaju
Boris-496
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.09.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Boris-496 »

Hurá chybička sa našla tyčka ktorá dvíha ventyl bola vyskočená zo sedla , motor ide ako hodinky ,,,skoro,,, no uvidíme do kedy . Ozaj nekupi niekto , vyborný stav len nie na moje nervy ,predám lacno
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

co motor ci auto?
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

starsi 2,5 (4valec) aj 3,1(5valec) su WM talianske motory = asi najhorsia motorizacia pre Jeepy...ked diesel tak 2,7CRDI od mercedesu...
osobne mam 4,7 V8 +LPG ....mal som aj 2,5 poznam to....
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

vela ludi si mysli ze je to talian 3.1 5 valec ,,ten klepotak poznam velmi dobre,,,, tiez som si to volakedy myslel --- ale neni -- zistite si to kto neveri ,, ze je ten motor zumpa to je pravda,,ale nie talianska,,
jeepinka
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 21.08.2008 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepinka »

Rad sa necham poučit,tak aky je ten motor ,ked nie taliansky? :zg282: :zg282:

http://www.allpar.com/mopar/Diesel.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných