jeep Grand Cherokee, 3,1 TD..regulator-immo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

jeep Grand Cherokee, 3,1 TD..regulator-immo

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Zdravim Vas pani,potrebujem pomoct s touto vecou..kedze som motor kupil novy, tak s tym snad problem nebude..ale cela periferia sa davala z povodneho..a stalo sa to,ze na vstrekovacom cerpadle pravdepodobne zatiekol,alebo sa nepouzivanim zaoxidoval imobilizer, a zaroven aj regulacny ventil pritoku paliva a teraz mam sice new motor,ale nejde mi to dobre,lebo ma vysoke otacky kvoli tomu regulatoru..nevie niekto zohnat tento regulator novy?alebo teda druhy?

Za odpovede vdaka...uz by som sa rad vozil :41c2:
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

skus pozriet tu http://spin.crownauto.us/cs_CZ/c/2000/jeep/
alebo prid na www.4x4club.sk tam mozno niekto bude mat ak nie pohladaj tu v sekcii nahradne diely a daj jeep je ich tam kopa pouzitych...inac je to najhorsia motorizacia :4012:

alebo volaj priamo Bratislava a západné Slovensk Andrej Ďurďa 905312944 maju servis aj BA aj ZA a robia aj nahradne diely len na JEEPY a su fakt dobry
Naposledy upravil/-a lumenos v 24.02.2010 23:28, upravené celkom 1 krát.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

scorpi a to si sa tesil, ze to uz bude vsetko v poriadku v piatok, ty mas smolu chlape sakra :41c2:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mirec,ani mi nehovor,pritom je to len nejaka blbina..prave som volal na jeep,povedali mi tam nejakych 272 eur za ten ventil..len dodacia lehota je cca 2 tyzdne..ale posle mi papier,na ktorom je to rozkreslene, a s tym idem na servis,aby sme to identifikovali, a snad sa mi to podari zohnat kdesi lacnejsie..a ked nie,tak to objednam...len aby to bolo to,co mi oznacia..lebo ma dr..e...
svela
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 23.08.2008 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svela »

Skús ,,autofra .sk" alebo priamo ,,aukro.pl" tam určite pochodíš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných