Jeep grand cherokee 4,7 v8 alebo comander 4,7 v8

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomas09
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.06.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Jeep grand cherokee 4,7 v8 alebo comander 4,7 v8

Príspevok od používateľa tomas09 »

Poradte chcem si kupiť jeep a uvažujem nad grand cherokee,alebo comander.Ake maju jazdne vlastnosti cesta teren aka je spotreba a čo sa mi môže na tom pokaziť.Dik
kufel
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 29.04.2008 16:09
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep grand cherokee 4,7 v8 alebo comander 4,7 v8

Príspevok od používateľa kufel »

tomas09 napísal:Poradte chcem si kupiť jeep a uvažujem nad grand cherokee,alebo comander.Ake maju jazdne vlastnosti cesta teren aka je spotreba a čo sa mi môže na tom pokaziť.Dik
mal som dlhsiu dobu jeep grand cherooke r.v.2002 4,7benzin-164kw.dlhodoba spotreba 16,5-17l. 50%-mesto ,50% dialnica.zrichlenie 0-100km okolo 9sek.velmi pohodlne na kratke trasi. ale nie na dlhe trasi a uz vobec nie vzadu.pozor na vrodenu pretačavost. lepsia volba z vybavov esp.tah motora do 120km skvela.poruchy skoro ziadne.až na vynimky.porucha zad.stierača,snimač zad.okna..nefunkčna ručna brzda,vynechavanie ventilatora kurenia.kontrola zleho spalovania.pruchy centralneho zamikania,osvetlenie palubnej dosky,kurenie sedačiek,zlomena sedačka.poruchy sa odstranili postupne za par korun.inak všetko šlapalo ako malo.perfektna image.odporučam lpg.časom som ho dorobyl,spotreba okolo 21l na 100km.vykon sa nezmenil.prajem dobru kupu.
4rm1n
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 16.06.2009 16:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 4rm1n »

jazdim teraz commandera 5,7 Hemi a nemozem si stazovat.vrelo odporucam spotreba je približne rovnaka ako pri 4,7.a ako sa divam tak aj podvozok maju rovnaky..naco by si si mal zvyknut je makucke pruzenie..a ak grandcherokee jedine 6,1 SRT Hemi .
danzigwolf
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:00
Zdieľať na Facebook

image

Príspevok od používateľa danzigwolf »

Oboje su krasne auta, a co som pocul tak tiez velmi dobre spracovane a kvalitne. Tiez by som take chcel, akurat ta spotreba ma nepusti .
migri
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.10.2008 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa migri »

kamarat ma teraz jeep commander 2007...tusim to je 3.7 benzin+orig splynovac v hodnote 2000 E.po 30 sek. sa sam prepne na lpg.Spotrebu ma okolo 14....vacsina mesto..bude to aj na predaj.....
kiki1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.04.2009 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiki1 »

Commander aj Grand Cherokee maju rovnaky podvozok aj motor. ja doporucujem 3,0 diesel a treba pozret aby mal pohon Quadra drive 2, moze sa ti stat ze ti budu ponukat benzinovy motor za super cenu a ten sa robi aj iba ako zadny nahon!!! Dieselove motory su vsetky 4X4. inak je to super vozenie. Commander je o nieco pohodlnejsi nakolko je cca o 200kg tazsi. ja by som bral urcite Commander lebo je aj o cca 25% z vnutra vacsi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných