info jeepe cherokee 2.5 td

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tuzvo
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14.01.2010 12:35
Zdieľať na Facebook

info jeepe cherokee 2.5 td

Príspevok od používateľa tuzvo »

chem kupit Jeep Cherokee 2.5 td mohli chcem sa spytat ci na nom tahaju vsetky 4 kolesa lebo mnohi mi tvrdili ze ked je zapnuta uzavierka tahaju len kolesa do kriza a chcel by som sa spytat o polohah 4h a 4l do akeho terenuá sa zapinaju za odpoved dakujem
cmelak2500
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 12.01.2006 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cmelak2500 »

H L mas redukciu rychlosti H mas normalne L mas do kopcov

uzavierku medzinapravoveho diferaku to ma a to znamena ze ti zaberu kolesa do kriza
mirkokos
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 09.02.2008 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkokos »

Ahoj, cherokee ma pohon ako každý poriadny offroad, to znamená 2wd- pohon zadnej napravy, 4wd h - trvalý pohon predku aj zadku normalna rýchlost --- ako na 2wd, 4wd l , redukovaná rýchlost -- lahši prevod -- použiva sa v tažšom terene, ani jedno zo sériových offroadov (na pár výnimiek) nemá 100% uzávierky predneho a zadneho difu---to znamena že ked niekde zapadneš prešmykujú ti len po jednom kolese za každej náprave -tie na ktorých pretočenie je potrebná menšia sila, nemusí to byt vždy do kríža, avšak to sa ti stane fakt v extréme -- meter snehu, blato po prahy a tak, normalne to prejde velmi vela, doporučujem ti najst si par obrazkou ako funguje diferenciál potom tomu lahšie pochopíš, pri jeepe 2.5 td si skorej treba dat pozor na motor ktorý nie je pre toto auto štastnou volbou -- dobrý je 4.0l HO, len zas me večšiu spotrebu, ale ma silu a spolahlivost čo 2.5 td chýba
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

nie je to ku tvojej otazke ale pridam sa ku mirkokos 2,5td by som sa radšej vyhol, to už radšej 2,1td, ma menši vykon ale je spolahlivejši.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

vzhladom na to co sa dotycny pyta VM tipujem ze dorazi do 1/2 roka, aj renaulta co je navyse este blbsie rieseny motor a nD pekne predrazene
tomasko17
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28.08.2008 20:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasko17 »

ak ti mozem poradit, kup ine auto. ja som to kupil pred troma mesiacmi a uz mi odislo tesnenie pod hlavou. malokto to chce opravit, pretoze sa to moze kedykolvek zopakovat, pripadne prasknut hlava. druhy krat by som to nekupil. uprimna rada z vlastnej skusenosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných