jeep grand cherokee 2.7 crd automat prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mlenarth
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.08.2008 11:50
Zdieľať na Facebook

jeep grand cherokee 2.7 crd automat prevodovka

Príspevok od používateľa mlenarth »

nepreraduje.dam D rozbehne sa ale neradi dalej. nemam mierku mozem pouzit motorovu.
ondrejtocka
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 22.02.2007 11:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejtocka »

zravim ked vam nepreradi je v nudzovom rezime odisla bud riadiaca doska v prevodovke alebo elektronika v pake toto su dve veci ktore robia casty problem u tohto auta,mierka vam nepomoze na to je specialna ovela dlhsia.
micars
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa micars »

Tiež som mal ten problém, dali to na diagnostiku bolo to v baterke, mala nízke napätie a hodilo to do núdzového režimu. Stačilo vymeniť batériu resetnúť chybu a fungovalo to ako predtým. Stalo sa mi to ešte raz, ale dal som vymeniť olej a filter v prevodovke a je to v poriadku.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

menit oleje v tych automatoch je zaklad (plati vseobecne)
klincik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.02.2008 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klincik »

ja mam tieš problem na d mi prehadzuje a na r mi ide tieš do predu auto jeep cheroky a neviem čo je stim poradte
magic88
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magic88 »

ked zodvihnes auto ide do prevodovky jeden hruby zvezok kablov....je na pravej strane a okolo nich je zdrhovacka tak ju odpal a pod nou bude urcite zodraty kebel....len ked bude co len zohnuty alebo stlaceny....odstrihni a prerob na novo....vsetky co budu take.....odpoj baterku pockaj 1 minutu zapoj a pojde...ak nie este zvykne byvat vadny snimac a regulator tlaku ale to presne by som vedel povedat cez diagnostyku....skus to prve...
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných