FRAND CHEROKEE AUTOMAT 3.1TD - RADENIE..

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

spajas dve veci do jednej...co ma palivovi filter spolocne s prevodovkou? miesas dokopy..hovoris ze prevodovka nehuci a potom ze uz radilo normalne??? a predtym neradilo? kolko krat citis preradenie? ak nie sleduj na otackomery kolko krat ti spadne rucicka posledne preradenie uzamknutie menica by si mohol aj citit....kolko otacok toci ked ides na 40km ako hovoris a dalej nic? moze byt aj klapka-plyn pedal, tam by mal byt elektronicky...moze byt pasova brzda...
uvedom si ze mas automat a nie manual....v prvom rade pozri kolko mas oleja v automate- 2mierky pod kapotou kolo seba....OLEJ SA MERIA PRI BEZIACOM MOTORE!!! preradis do vsetkych stupnov a potom das N, zatiahnes rucnu!!! a pozries medzi ryskami.....

napis trochu viac, rok vyroby, kilometre...ak nie skus napichnut na diagnostiku...neviem odkial si ale pozri aj 4x4forum.sk , tam ti poradia aj dalsi....skontroluj aj to co si hovoril palivovy filter a ostatne tiez...moze toho byt viac...mozno lennejake blbe cidlo"snimac"
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

zle ti radi len do trojky?? divne pises,alebo mne to dnes nepali ,,,,,,,,
kapoja
Príspevky: 344
Dátum registrácie: 26.03.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapoja »

Pri automate to tak funguje, keď mu moc nepridávaš tak hneď tam automat vovalí 4-ku možno už pri 50km/h / snaží sa hneď preradiť vyššiu rýchlosť/ ale keď potom prudšie šlapneš na plyn, tak podradí a vystreli, ja mám kia sportage 2,7v6, tá ma síce trocha viac koníkov, ale tak mi to funguje. Neviem síce aký máš tam automat, treba si na to zvyknúť, nemusí to byť hneď niečo vadné.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

no len pozor na prehrievanie motora, tipujem ze od buduceho leta s tym budes behat po servisoch lebo praskne 5. hlava a cena za opravu sa vysplha riadne vysoko
amdsempron
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 29.05.2009 20:50
Zdieľať na Facebook

Dobrá kúpa

Príspevok od používateľa amdsempron »

najhorsi motor aky poznam...
Ale tak ber to tak, ze sice netaha,klepe, ale ma malu spotrebu!!!
sice to co usetris oproti motoru 3.7 benzin sa ti velmi rychlo vrati v servise...
Fakt si si kupil pecku auto typujem ze bola dobra cena :)

PS: Ked uz diesel tak aspon 2.7 CRD dobry tah dobry nastup výkonu spotreba, len je háklivý na kvalitu nafty nato pozor je to common rail. Mal si pred kupou precitat nejake forum ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných