kde sa da lacno kupit [vandalizmus jeep cherokee 2001]

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

subin
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

kde sa da lacno kupit [vandalizmus jeep cherokee 2001]

Príspevok od používateľa subin »

tak dnes v noci mi niaky slovensky spoluocania poskrabali auto pekne, zozbyli predne sklo a znici sedadlo sofera (chceli ho zobrat sa im to nepodarilo tak ho zlomili), nebudem pisat dalej co vsetko pobrali od menica, radia atd.

kde zozenem sedadlo na to auto lacno, kukal som dnes na internete na vrakov. ale nic,

je to JEEP Grand Cherokee 2001

dakuejem za Info
tomino9
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 29.06.2008 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomino9 »

http://moto.allegro.pl/listing/search.p ... egory=8682

Zaregistruj sa na www.autofra.sk a mozes objednavat cokolvek z polska,este sa mi nestalo ze by som nieco nezohnal. V ponuke su veci nove-pouzivane, originalne-nahrady, kazdemu podla chuti.
subin
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subin »

dik za info, a ako je to z dovozom neviem co sa plati za dovoz z polska ale naskor ked si to ide clovek zobrat je to najlacnejsie

ale dik
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

subin napísal:dik za info, a ako je to z dovozom neviem co sa plati za dovoz z polska ale naskor ked si to ide clovek zobrat je to najlacnejsie

ale dik
Hlavne si to na mieste môžeš skontrolovať. A kúpiť na dobierku napr. prepálené alebo smradľavé sedadlo nie je žiadna výhra
majko1281
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.01.2009 15:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko1281 »

tomino9
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 29.06.2008 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomino9 »

kaskaderTN napísal:
subin napísal:dik za info, a ako je to z dovozom neviem co sa plati za dovoz z polska ale naskor ked si to ide clovek zobrat je to najlacnejsie

ale dik
Hlavne si to na mieste môžeš skontrolovať. A kúpiť na dobierku napr. prepálené alebo smradľavé sedadlo nie je žiadna výhra
No pri pouzivanych veciach je stav opotrebenia umerny veku,on tiez nemal fungel nove sedacky.
Cena na stranke je uvedena v zlotych, 100zl-cca 25eur, tuto sumu posles do autofra na ucet a oni to vzapati objednavaju.
o ine sa nestaras,tovar ti pride domov dobierkou a ty doplatis postovne z polska+postovne na sk+proviziu pre autofra.
Mozno niekoho tento postup odradi,ale konecna uspora je cca 30% ako diel kupeny na sk.
Treba si pozorne postup pri registracii+objednavka,vsetko je tam podrobne popisane a prehladne urobene.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

tomino9 napísal:
kaskaderTN napísal:
subin napísal:dik za info, a ako je to z dovozom neviem co sa plati za dovoz z polska ale naskor ked si to ide clovek zobrat je to najlacnejsie

ale dik
Hlavne si to na mieste môžeš skontrolovať. A kúpiť na dobierku napr. prepálené alebo smradľavé sedadlo nie je žiadna výhra
No pri pouzivanych veciach je stav opotrebenia umerny veku,on tiez nemal fungel nove sedacky.
Cena na stranke je uvedena v zlotych, 100zl-cca 25eur, tuto sumu posles do autofra na ucet a oni to vzapati objednavaju.
o ine sa nestaras,tovar ti pride domov dobierkou a ty doplatis postovne z polska+postovne na sk+proviziu pre autofra.
Mozno niekoho tento postup odradi,ale konecna uspora je cca 30% ako diel kupeny na sk.
Treba si pozorne postup pri registracii+objednavka,vsetko je tam podrobne popisane a prehladne urobene.
Ja proti takémuto nákupu nič nemám, ale niektoré veci je lepšie si skontrolovať
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

kaskaderTN napísal:
tomino9 napísal:
kaskaderTN napísal:
Hlavne si to na mieste môžeš skontrolovať. A kúpiť na dobierku napr. prepálené alebo smradľavé sedadlo nie je žiadna výhra
No pri pouzivanych veciach je stav opotrebenia umerny veku,on tiez nemal fungel nove sedacky.
Cena na stranke je uvedena v zlotych, 100zl-cca 25eur, tuto sumu posles do autofra na ucet a oni to vzapati objednavaju.
o ine sa nestaras,tovar ti pride domov dobierkou a ty doplatis postovne z polska+postovne na sk+proviziu pre autofra.
Mozno niekoho tento postup odradi,ale konecna uspora je cca 30% ako diel kupeny na sk.
Treba si pozorne postup pri registracii+objednavka,vsetko je tam podrobne popisane a prehladne urobene.
Ja proti takémuto nákupu nič nemám, ale niektoré veci je lepšie si skontrolovať
tiez by som na slepo nic nekupoval,,pri dnesnych ojebavkach a odpovediach, ze co by si chcel za tie prachy.,,,,,, a ja keby chytim toho z kurvy syna pri mojom jeepe, tak si ho odsedim.,,,,,,,,,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných