Iveco daily - svetla

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pdv1
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.11.2011 21:11
Zdieľať na Facebook

Iveco daily - svetla

Príspevok od používateľa pdv1 »

Zdravim Vas vsetkych. Mam problem s prepinanim denneho a dialkoveho svetla. Iveco daily 2002, 2.8, 92kw. Kupil som komplet novu prepinacku svetiel - original iveco a napriek tomu neviem prepnut na dialkove svetlo. Aj po prepnuti svieti denne svetlo, ako keby vobec nereagovalo. Vedel by mi niekto pomoct, kde hladat chybu? Uz som z toho zufaly. So starou packou som mal iba dialkove svietenie, ale po prepnuti na denne svetlo zhaslo dialkove a svietili iba parkovacky. Teraz ta packa vobec nereaguje a stale svieti denne svetlo, pritom je to fungel nove. Za kazdu radu budem vdacny.
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

dobrý deň opravoval som nejaké poruchy na páčkach na Ivecu . Ale neviem či sa jedná o zhodne páčky skúste sem pridať fotku aby som mal predstavu.

Iveco čo som riešil bolo myslím 2005
pdv1
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.11.2011 21:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pdv1 »

Posielam link, kde vidno celú tú súčiastku:
https://www.autoricambi.sk/prepinac-pod ... xwQAvD_BwE
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Tie packy su asi neak blbo vymyslene.Aj ja som uz soferoval take iveco a na tom zas kazdu chvilu prestali svietit tlmene svetla a pred autom ostala tma.A druha vec co sa kazi je prepinac ventilatora kurenia.Samovolne sa spusti na max vykon ????
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

iveco to ma riesene na prd,robim to casto.ked das dole cely ten nasadeny modul-co je nasadeny na packy,tam je zly kontak,je to len zacvaknute - bud mas vyklepane packy-piny-ked tahas alebo buchas po packach po rokoch ide k.o,alebo je zly kontakt toho modulu voci packam,packu si menil,tak pozri modul-blbne to aj zo stieracmi,svetlami - skus to prepinat a pritlacat modul voci packe-v nudzi to staci pritiahnut zdrhovackou.riesil som to vo stvrtok na jednom ivecu a zajtra to iste idem riesit na ine-mozno to mas aj ty.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných