BMW e46 - tuning

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

cicmanec842 napísal: 18.09.2023 17:35 To nebol vtip, on je naozaj taký sprostý a ešte sa tým aj verejne chváli. A navyše má aj volebné právo! A takýchto tu s nami žije minimálne polovica takže tu nikdy dobre nebude... :3c90:
A čo je vari horší od súdruha Harabina??
Top hoaxistu a porusovatela základného sedliackeho rozumu?? :3c90:

Čo je dovolené volovi, nech je dovolené aj občanovi... :40bd: ,čo je chudoba vari horšia?
Veď pár gerojov z lidlu, či odkiaľ, padlo za svoju pravdu...

Bože, to musí byť krásny pocit, umrieť za svoju vieru... lol
qubo
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2017 02:17
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa qubo »

... rád by som sa k téme priživil... mám na aute zadný tlmič zo športovej verzie rovnakého modelu (Abarth124 spider), dal sa dokúpiť ako extra výbava (u vnajvyššej výbavy štandard), tak vari skúsim...príjemný decentný zvuk, má to volaaké čísla laserom vyrezané na telese tlmiča, no žiaden certifikát ani nič podobné k tomu nemám... ešte som s tým nebol na STK, je to vpodstate sériová výbava..aj s tým treba niečo robiť? Je to originál Record Monza tlmič z katalógu od Mopar/Fiat/Abarth.

Ď vopred borci!
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mám komplet nerez a na STK to nevadilo, má to decentný mierne bublajúci zvuk, mám to auto aj na cestovanie.
Ak by som šiel na zraz, viem si tam hodiť otvorené koncáky, buble to jak hovado, klasický Subarácky zvuk, ale na cestovanie to teda velmi nie je a ani na STK by z toho neboli nadšený.
Vozidlo musí splnať nejakú hlučnosť, motorkári čo jazdia cez rakúsko by ti vedeli porozprávať
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa seven549 »

vyfuky sa uz riesia aj na pretekoch.prispustnost je do asi max 106 decibel.

je to hluk ktory znesie ucho.to nebude riesit ani policajt.

lepsie povedade rachotave vyfuky davaju zvuk ako auto bez vyfuku.tak to vnimaju a riesia policajti.je to auto bez vyfuku a to nema co robit v premavke.

ja co prebyvam 8 mesiacov v roku vo svicarsku tak tu bezne maju nove turbobenzinove auta od vw seatu bmw audi upravene vyfuky otvaracie klapky pred katalyzatormi aby to strielalo ako samopal a z vyfuku fukalo plamene.rachot je to taky ze az z toho zabolia usi.

ale staci vzdy zavolat fizlov a uz to odchytaju a meraju.a musia to riesit inac zacnem hadzat z balkona po tych moslimoch vajcia ako na procka v lucenci.a 80 percent tych jazdcov ide domov odtahovkou.este im aj poriesia suchajuce boky pneumaitk o vnutorne lemy blatnikov.

ale stale z casu na cas pride niekto novy.len teraz v nedelu okolo 19.30 popijam si peroni na balkone pozeram videa a zrazu rachot.tak som nafotil troch kosovskych albancov co sa prisli ukazat na benzinku mam ju cez ulicu.stacilo cvaknut spz.ked ma zbadali zacali hucat co to robim ze on mi nedovoluje aby som ho fotil a bla bla bla.tak som im povedal nech si najdu ine miesto inac foto hodim na stranku policie za rusenie nocneho kludu --a nedela to plati vo svicarsku celodenne --a zrazu je klud.mozno tak do soboty :4012:


original vyfuky co maju bmw M5 mercdes amg alebo audi RS su asi take hlucne ze to bezny clovek ktory sa o auta nezaujima ani nespozna ze jedna o nejake sportovejsie auto.ani ferrari ani lamborghini ani neviem aky sportiak nic nevydava rachot a hluk ked to ma fabricky vyfuk.

vsetko to strielanie a horiace plamene je nelegalna uprava.
jozoD.
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 11.05.2011 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa jozoD. »

ja mimo tému: to fakt si niekto doteraz myslel, že ochranné rúška boli chujovina?
To potom prečo celosvetovo nosia rúška lekári od nepamäti? Kks...Ešteže dezoláti ako @vykopanafosilia odhalili toto celosvetové divadlo. V podstate to netreba...je to len biznis pre výrobcov rúšok.

ale je to vtipné...doteraz táto lúza absolvovala X vakcinácii a požrala kopec rôznych liekov bez toho aby si zisťovali kontraindikácie, alebo kto a ako dlho liečovo vyvíjal...ale zrazu...keď im to niekto prikázal...tak yeeeeb....po prečítaní pár dezoléwebov, odborníci na vývoj liečiv, na zvládanie pandémii, a pod.

Ale tak, keď si džubaný v robote...potom aj doma...tak aspoň kdesi si dupneš 😀

gratulácia 😀😂🤣
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa oco13 »

Mňa napadla jedna kacírska myšlienka. Neviem či je chrípkové obdobie, ale celá široká família je nachcípaná. Nič vážne, len otravné, teraflu je drahé robota okolo domu stojí a všade sa kopia vreckovky. A pointa , mne nie je ani cct, a zaroveň ja som jediný čo absolvoval všetky očkovania - no lebo boli zadarmo. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa leonNL »

JozoD., isto si uz videl lekara pocas operacie (minimalne v telke urcite). Okrem rúška na tvari, ma aj ciapku ktora prekryva celu hlavu, gumene rukavice po lakte, sterilny plášť resp oblecenie atd… Cize, porovnavat lekara na operacnej sale, kde musi byt vsetko absolutne sterilne, s pohybom bezneho cloveka po vonku pocas chripkovej epidemie, no neviem neviem…
A co sa vakcin a liekov a ich kontraindikacii tyka: mozno mam blbu lekarku alebo co, ale pred predpisanim akehokolvek lieku, obzvlast antibiotik, sa ma opyta ci nie som na nieco alergicky a vzdy ma oboznami s neziaducimi ucinkami daneho lieku. Samozrejmostou (pred tym ako mi predpise cokolvek) je vysetrenie a preskumanie zdravotneho stavu. A ako sa podavali vakciny proti kovidu? Vsade a kazdemu. Vakcinu vam mohla pichnut pomaly aj zberacka tanierov v stanicnom bufete. Kto chcel, toho pichli, bez akehokolvek vysetrenia ci oboznamenia sa s anamnezou dotycneho, o neoboznameni s vedlajsimi ucinkami nevynimajuc. Bol to styl: nevieme co ti je, nevieme nic o tvojom zdravi, neprezradime ti vedlajsie ucinky, ale striekacku do teba pichneme radi. Ak toto je v poriadku a nie na zamyslenie sa, tak ja neviem… To, ze vakcinacia sa NIKDY nevykonava pocas epidemie/pandemie, ale vzdy pred, je uz len taka ceresnicka na torte…
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa fzubaty »

Par scestnych informacii, ale preco este aj na tomto fore?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cicmanec842 napísal: 18.09.2023 18:10 Keď to necháme na každom tak to dopadne tak, že sa tu chorí debili budú premávať po obchodoch a chodiť do roboty a roznášať tú svoju chorobu aj na iných! Či myslíš, že každý chorý zostane zodpovedne doma? Tomu snáď ani sám neveríš!
A navyše každému, čo si robí so svojim zdravím čo chce, potom každý z nás platí jeho liečbu. Takže tento tvoj prístup je číra sprostosť! :::
Nedá mi,ale nutne...súhlasím z každým napísaným písmenkom !
Žiaľ tieto debaty mimo tému prinášajú vždy to isté,potvrdzujú percento idiotov žijúcich medzi nami.Pretože iba absolutny debil má smrť za menšie nebezpečie ako pichnutie vakcíny,aj keby v nej bolo koncentrované hovno.A je snáď na každom debilovi,aby zvážil že je zbierkou všetkých chorôb a teda nie práve vhodný na prijatie vakcíny ktorá v kombinácii môže byť problém.Môže,ale smrť je problém z garanciou.Vymletý idioti,byť trocha mladší už som z tohoto chlieva preč.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ale zase treba uznať, že dať zavrieť malé prevádzky, napr kaderníctvo , kedy ku kaderníčke nikto nesmel, ani do prázdnej miestnosti, ale tá istá kaderníčka už mohla ísť do preplneného Tesca...., tak to chcelo obrovského génia ľudského ducha, ktorý uletel z psychiatrie a zaparkoval vo vláde :40bd: :40bd:

Do toho ďalší úlet, kedy bulvárne médiá papagajovali do nemoty nezmysly " egspertov" o megadavkach vitamínov, údajne účinných proti Covidu, či dokonca vyjadrenie jedného top" egsperta ", že nová vlna, tuším omikronu bude taká hrozná, že stačí, keď niekto okolo vás prejde na chodníku a vy ochoriete...., toto bolo az absurdné, ako to nikoho nedvíhlo zo stoličky.
Preluskal som literatúru, ale nikde som nenašiel takto šíriacu sa chorobu... :3c90:

A záhada, nikdy nikto nič, žiadne TO za šírenie poplašnej správy, za možnosť poškodenie pečene, obličiek obrovskými dávkami vitamínov a xx ďalších veci...

Ech, škoda sa rozčuľovať.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - tuning

Príspevok od používateľa oco13 »

Z hladiska škodlivosti ludskemu organizmu neviem čo je horšie - politik alebo bulvarna tlač.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných