K7J700 1.4 8v Renault - skúsenosti zo zvýšením výkonu

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

https://www.cas.sk/clanok/618430/david- ... e-mladika/
Tiež mal športovo upravené auto a rýchlo prechádzal zákrutami. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Precital som si to... netusim kto to pisal ale pisatel sa vyzna, odbornik na prvy pohlad.
whiskeY11
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 29.06.2019 17:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa whiskeY11 »

Oco, tam sa píše ze mal vymenenu koncovku výfuku za športovú a mal zimné pneu v lete tak neviem :D a auto mal mesiac :D ale beriem bezpečnosť na prvom mieste :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A daj si do googla "22 ročný mladík zahynul" a padne ti sánka - zase je nejako vela mrtcych na cestách, chcelo by to druhé kolo covid 19ky aby znova platilo "zostanme doma"
Whiske - hlavne mal niečo vymenené v hlavičke :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

whiskeY11 napísal:Ivko, pružiny bolo treba meniť keďže ľavá strana bola o centimeter nižšie ako prava. A keď už ich meniť tak som sa rozhodol dať športové a zlepšiť tým jazdné vlastnosti auta. Celá sada od Eibach stala 120€ co si myslím ze nieje az také hrozné :)
Thalia...
Ešte raz nevrážaj peniaze zbytočne!!!

Thalia je auto, ale tam to aj končí. Nie je auto ako auto a preto nemá každé auto rovnaké jazdné vlastnosti aj keby sme sa bavili o úplne nových autách, kde nemôže byť ešte nič opotrebované.
Tak isto tie jazdné vlastnosti nezlepšia pneumatiky (to keby ťa náhodou napadlo kupovať nejaké drahšie akože premiovejšie), skrátka zie jazdné vlastnosti stále budú niekde dolu oproti iným autám

Píšem ti to preto, lebo si sa "rozbehol" v utápaní penazí v zlom kandidátovi a ver že to budeš časom lutovať, ale to už v tej Thálii bude utopených vela penazí, ktoré sa ti nikdy nevrátia

Nemusíš si kupovať drahé auto, ani nejaké zánovné...


Ja som sa smial z jedného človeka na www.tuning-forum.org čo stále takto upravoval Feliciu 1.3i
Utrácanie penazí si obhajoval tým že ved to je lacné auto, všetko je na to lacné, kopu vecí si urobí sám...
Že počíta len material...
Vyváral to, striekal...

A zrovna tak isto si mohol ten pacient kúpiť starý Civic 6G 1.5i 84kW, vyvaril by ho tiež ako Feldu, tiež by si to opravené prestrekol a mal by auto, ktoré má podstatne vyšší výkon voči Felicii 1.3i, mal by auto, ktoré má podstatne lepšie jazdné vlastnosti ako Felicia

Dostal si súkromnú správu s linkom, tak si to prečítaj a pouč sa z toho dokedy nie je neskoro, lebo už v tomto momente si to prekakal

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní