Kryty prahov tuning

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Má 1.6i 75kW...

To čo povyhadzuje prachy za doplnky z laminátu a dá nalakovať, nakúpi tuningové čínske svetlá + čo minule riešil úpravu výfuku tak to rovno mohol kúpiť auto čo dobre vyzerá v serii a má aj nejaké tie kone pod kapotou
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A následne krompáčom do výfuku aby to malo akože adekvátny zvuk. :40bd:
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

chlapi, nebudte kruti, nech si to kludne na to auto da, je to jeho vec, cukrik co bude na privese vozit na zrazy to asi nebude ale je to jeho auto, tak isto ako to tam da to moze dat aj dole, ja som tiez vyznavac povodneho fabrickeho vzhladu ale nebudem nikoho odhovarat, su to jeho peniaze, jeho cas, jeho auto a slusne sa opytal o radu.................
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ked sa ti paci prah kludne si ho tam daj, auta nekupuju len utlmeni tatovia s deckami a manzelkou na krku, aj upravene maju svoj trh.
upevni to plastovymi klinkami ako to robia automobilky v serii (v AK maju cely sortiment), ziadne AL nity alebo lepidlo ale aby to slo dat dole, najdolezitejsie je precizne vrtat lebo druhy pokus nemas.
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gamavox009 »

nalep ich s Duvilaxom

.......inak veľký súhlas s ivko1 !!!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlappci uvedomujete si , že estetické cítenie každého z nás je celkom iné ???? Preto máme každý aj manželku alebo frajerku čo inak vyzerá , iné autá iné domy . Prejdite sa pred vianocami po ulici a pozrite si tú výzdobu na domoch.
Pre zadávatela - ja osobne by som nelepil ale použil chromové nity s velkou hlavou alebo podobné skrutky aby sa na tom podklade vynímali a prichytil to takto.
Inak ked som zbadal prvú dierku na podbehu Feldy , neriešil som koroziu ale pekne som vylaminoval celý podbeh aj s kusom podvozku.Drží to dodnes a plech či tam je alebo umrel to ma netrápi.
Moje estetické cítenie je také , že by som kúpil Wartburga a olepil ho umelým trávnatým kobercom. Wartburga preto aby som si bol istý že nemá DPF a teda je ekologický :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Aby niekto nepovedal že som pes, tak ti dávam odkaz na tuning forum kde sa môžeš taktiež spýtať a sám uvidíš čo ti poradia, ale mám obavu že nadšenie z nich nebude sršať, ked im prezradíš svoje zámery

http://www.tuning-forum.org/portal.php
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

s takými autami je sranda, keď treba meniť pneu a je problém podložiť pätky zdviháka tam, kam by malo ísť

inak, karosársky tmel to udrží, prípadne, v tube takisto predávajú lepidlo na stenu, drží jak fras, vytlačíš po obvode a priložíš diel na kasnu
dandy007
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2016 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy007 »

ďakujem teda a chcem sa spýtať čo v prípade defektu alebo prezúvania pneumatík, nedá sa auto zdvihnúť klasickým zdvihákom keď sú tam inštalovane prahy?
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Zalezi kam az tie prahy dajme tomu nalepis.Iste uznas ze pod nalepeny laminatovy prah zdvihak dat nemozes.Potom uz len dvihat po jednotlivom kolese a dat zdvihak pod naboj kolesa.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Budeš voziť v aute kolečkový zdvihák aby si ho vedel šupnúť pod rameno a zdvihnúť si to ktoré koleso ? Jako dá sa všetko všelijak a ak má človek chuť a snahu dokáže veľa . Je to na Tebe.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Presne preto som ti vyššie písal že ked velmi chceš zožen originál plasty z verzie Top Sport, za jedno to bude ako uchytiť a za druhé nebude problém ani na zdviháku
Za tretie kvalita bude tiež niekde inde ako tuningové diely z laminátu, preto to dnes už skoro nikto nechce na auto

Ale je to tvoja volba
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Asi je škoda sem písať , že NIKDY som žiadne auto nepodopieral inde ako pod rameno alebo nápravu.Dvíhal som aj fungl nové autá a keď podopierate kasňu tak predsa musíte zdvíhať vyššie o zdvih pruženia. A to už načo???
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Original cupra prahy mas za stovku a tie pasuju jak rit na serbel a postacuje ich upevnit skrutkami na koncoch do podblatnikov, odmastit a upevnit 3M paskou obojstrannou po dlzke. Ziadne silikony.

Nemas za co.

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných