Zapísanie šport. výfuku do TP

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..jergusko...,ta ty dochodca jak my?A co nedrzis s nami ?
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..skoro som zletal z nocnika..,ked som to precital....
senor Pasko..,ty si jak trubiroh..,mal som vzadu na aute namontovanu dvojruru..,tusim z kotlov na zabijacku..,tercalo mi to snad 10 cm za naraznik...Ked ma zastavovali,tak som sa modlil..,nikdy som nemal kvoli tomu problemy...Tak si sam tiez nelez na nervy...
V.Pasko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18.07.2010 13:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa V.Pasko »

jonathan104 napísal:Na čo konkrétne z tej eseje si reagoval???
Expert prehovoril zase. čo tu zase pišeš o odrbavaní ! však chcem to legalne zapísať, čo maš zase s tym problém... Taky expert ako si ty ma nedostane :D, tomu ver :D, a sorry že som ťa urazil. Ty len naďalej vyhľadavaj temy a rýp do ľudi, určite sa ti uľaví. Mne je 3-5, či maš 100 rokov - staraj sa o svoje vecí.
Vyfuk je z DE a mal som certifikat v akom jazyku? žeby v nemčine, škoda že nevieš čitať. Tak som ziskal preloženy.
Jednoznačne zo seba nerobím múdreho, až tak na to nemam - ale ty jednoznačne áno. Stale pišeš o vybabraní a to stále (tušim že maš s tym skusenosti). Dokonca ma už aj baví na taketo komenty reagovať , a Ano sekol som sa vo farbe uniforiem našich policajtov. Prepačte my to. Ale chytaťe neskutočne človeka za slová :3035:
Nebudem tu to dalej rozpisovať, no nema to zmysel zaseeee a zaseee. Nočničkovy mužiček :D , ja mam certifikovaný vyfuk, niesom som až taky gazda, aby som robil doma z kotlov vyfuky :) - v rámci srandy.
Môžete dalej pisať - veselo budem reagovať :4090: :4090:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Síce nerobíš výfuky doma z kotlov , ale podla toho čo si písal na začiiatku sa práve kotlami inšpiruješ...
Písal som ti že ten komín zanes do zberu , k tomu čo dostaneš (dúfam že je aspon plný sadzí nech je voláke kilo navyše) si priplať za normálny decentný výfuk a pekne ho nainštaluj , vtedy ti nikto nepovie jediné slovo, teda ak si medzi tým nevykuchal z auta aj stredový tlmič a miesto nejakých 80dB máš 130dB
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

šak ale 90konkový odladený favorit musi byť čuť :40bd: :40bd: :40bd:

jediná asi dobrá vec na tom aute je LPG a ostatné je veľký sen o rallye
V.Pasko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18.07.2010 13:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa V.Pasko »

Tak komin to je riadny, ale sadza tam nieje žiadna. Zvuk je lahodne dobry, no keď to bolo certifikované, tak to potom splna požiadavky pre použitie, tak v tomto smere to nieje problem. Ked vyfasujem pokutu za to, určite dam vedieť :2f93: :2f93:, Maš pravdu, že bez streďaku sa to už nedá. Ja už nesnivam, ja už niesom decko jak podaktorí :4090: Ľudia neporovnavajte stare karburatorove motory s novodobími, to sa ani nedá.
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

pasko..,nikto ti to neberie..,je to ok..,podla mna mas zbytocny strach...a my sa tu z teba nabijame..,ber to sportovo...
ondr1s
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.12.2019 14:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondr1s »

zdravym ja som tiez dostal pokutu za vyfuk vraj to mam mat zapisane v TP certyfikat som mu ukazal aj tak nic,co je na tom pravdy treba ho zapisat alebo nie
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Do TP je potrebné zapisovať len prestavbu alebo zmenu technických údajov.
ondr1s
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.12.2019 14:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondr1s »

Takze vyfuk netreba alebo mam spojlere a kridlo schvalenie typu pod e1 98/14 0071 21 toto mam v tp a pasuje aj na spojlere a krydlo je to potrebne mat zapisane v tp ci my staci ze je to shvalene eu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak presahujú vonkajší obrys a tým pádom menia rozmery zapísané v TP tak by mali byť.
ondr1s
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.12.2019 14:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondr1s »

si na fb poslal by somti fotky
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A načo? Nie som fanúšik tuningu. :d :D

A okrem toho na posielanie fotiek slúži mail alebo image sharing a nie FB! :::
malymirko
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 08.09.2019 13:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa malymirko »

V TP musi byt zapisane vsetko.

Obrázok

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní