čira optika

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tým pôvodným kvalitným značkovým svetlám sa niečo stalo ked ich chceš vymeniť za neznačkové čínske hnoje ktoré sa budú pravdepodobne rosiť ? :angry:
daddy3
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 01.08.2004 13:27
Zdieľať na Facebook

rosenie

Príspevok od používateľa daddy3 »

ivko1 napísal:Tým pôvodným kvalitným značkovým svetlám sa niečo stalo ked ich chceš vymeniť za neznačkové čínske hnoje ktoré sa budú pravdepodobne rosiť ? :angry:
plný súhlas, mám ich a rosia sa...a tie pôvodne som vyhodil...( do prčic...človek sa stále učí)
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: rosenie

Príspevok od používateľa ivko1 »

daddy3 napísal:
ivko1 napísal:Tým pôvodným kvalitným značkovým svetlám sa niečo stalo ked ich chceš vymeniť za neznačkové čínske hnoje ktoré sa budú pravdepodobne rosiť ? :angry:
plný súhlas, mám ich a rosia sa...a tie pôvodne som vyhodil...( do prčic...človek sa stále učí)
... a ešte pre ostatných si mohol napísať kolko si za tú hlúposť aj zaplatil
daddy3
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 01.08.2004 13:27
Zdieľať na Facebook

Re: rosenie

Príspevok od používateľa daddy3 »

ivko1 napísal:
daddy3 napísal:
ivko1 napísal:Tým pôvodným kvalitným značkovým svetlám sa niečo stalo ked ich chceš vymeniť za neznačkové čínske hnoje ktoré sa budú pravdepodobne rosiť ? :angry:
plný súhlas, mám ich a rosia sa...a tie pôvodne som vyhodil...( do prčic...človek sa stále učí)
... a ešte pre ostatných si mohol napísať kolko si za tú hlúposť aj zaplatil
Ivko1 - no - noli to začiatky, takže pred cca 4-5 rokmi za 6,500,- Sk..ale vtedy som mal aj ja "anjelské oči" - realita sklamala, len že som tie pôvodne ponechal v garážio, zapadli prachom, potom popraskali sklá ( šetrné zaobchádzanie brata) a tak mám teraj anjleské oči na mojom tutút orosené.... :zg282: :zg282: :zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných