Reproduktory

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

fester777 napísal:vdaka mickovi za tip na sinus live, hraju genialne :2f93:
sinusom nemozes nikdy nic pokazit :2f93:
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

fester777 napísal:takze repro hraju genialne , este ze som vzal tie sinusi , bo tie zadne mac audia no konec tie ako keby som ani nemenil. uz len kupit medzikruzie a bude to 100-percentne, vdaka mickovi za tip na sinus live, hraju genialne :2f93:
vidis,aspon vies ze som netrepal do vetra:) ved si to aj pocul u mna..a ako medzikruzie?ved tie si tam daval nie?
a pockaj ked sa zahraju este..
nad vymenou radia neuvazujes casom?aj tam by sa potom este posunul zvuk k lepsiemu..
a tie zadky..je to tak..dozadu by to chcelo nieco lepsie ako tie mac audia,keby nahodou povedz a nieco pozreme ine dozadu alebo si zvyknes na ne..casom mozno..
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ano daval som medzikruzie ale umele a je to hroza, radio nemenim dal som to najviac na tusim 16-17 a nic nestrpalo ani nejak nestratilo na kvalite dalej som uz radsej nesiel bo som nechcel riskovat :d :D . Basuje to tak ze budem musiet nieco urobit so spetnymi bo mi klepocu :d :D .
Inak genialne a na tie zadky si asi budem musiet zvyknut jak vravis bo sa mi uz s tym nechce patlat bo som to robil dva dni, a navyse ja v zadu nesedim :d :D

Skoda ze som nekupil o jeden plat viac bo mi jeden este chybal ale nevadi
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

aj mne na spetnych trasie zrkadlom,ale s tym nic nespravim..
a dvere nerezonuju nikde?ani na caluneniach? ten srob co si mal pod vyskacom si ako spravil?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

micko122 napísal:aj mne na spetnych trasie zrkadlom,ale s tym nic nespravim..
a dvere nerezonuju nikde?ani na caluneniach? ten srob co si mal pod vyskacom si ako spravil?
no ono o zrkadlo ani tak nejde bo to je samozrejmost ale o plast okolo toho zrkadla :d :D , a ked stojis pri aute tak to je neprijemne

dvere nerezonuju nikde teda som to este zvonku nepocuval , jedine co rezonuje je jedno medzikruzie , ked dam hlasnejsie tak obe. Inak pekny cisty zvuk

ten srob som neriesil , v predu som ich vpohode napchal pomocou takej penovej samolepiacej pasky , ze sa ani nepohne a vzadu som nechal stare vysky , bo som nemal na to nervy to riesit a ani asi nebudem , necham tam asi tie stare
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

no to preto lebo je to plast,tie drevenne su drahsie ale oplatia sa..ja som ich sice nekupoval lebo som si ich vyrezal,aj tak to potrebujem spravit inak nejako..
a ked das drevo zahraju este lepsie..
a to zrkadlo podlep tou paskou ako tie vysky a malo by to byt ok.
som rad ze si spokojny..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

fesťo a ty si ktore repraky konkretne kupil?
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

mp3turbo napísal:fesťo a ty si ktore repraky konkretne kupil?
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9
tieto
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

presne ako napisal micko a mozem len doporucit a co som pocul ze ked sa zahraju tak budu hrat este lepsie tak to uz si fakt neviem predstavit , len skoda ze som sinusi nekupil aj dozadu

P.S.: aj ked je s tym dost roboty ale jednoznacne vytlmit !!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

poradte sprostemu : aky je rozdiel v realite medzi Sinuskami Neo13 a Neo28? Vidim ze 13tky su pribalovane k tomu setu, ake je ich porovnanie s 28ckami?

ktore maju prenikavejsi, cistejsi, krajsi zvuk? Nejde o hlasitost, vykon, tymi vyskami sa nebude pilit sklo - proste len lepsi zvuk z hladiska akustickeho...

plati v tomto pripade ze vacsi je lepsi? Ja mojej zene hovorim ze to tak nemusi byt a ze sedem centi je tak akurat, proste aby ju netlacilo :)
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

neo28 je vyssia rada,vidis to hlavne na tej vyhybke ktora uz neplni funkciu iba filtra pre vyskove pasmo ale rozdelujea filtruje zvlast vysky a basy,u neo13 je to iba filter pre vyskove pasmo a do stredobasu ti ide vsetko..takze ti ho zbytocne zatazuje tym co netreba..
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

mp3turbo napísal:poradte sprostemu : aky je rozdiel v realite medzi Sinuskami Neo13 a Neo28? Vidim ze 13tky su pribalovane k tomu setu, ake je ich porovnanie s 28ckami?

ktore maju prenikavejsi, cistejsi, krajsi zvuk? Nejde o hlasitost, vykon, tymi vyskami sa nebude pilit sklo - proste len lepsi zvuk z hladiska akustickeho...

plati v tomto pripade ze vacsi je lepsi? Ja mojej zene hovorim ze to tak nemusi byt a ze sedem centi je tak akurat, proste aby ju netlacilo :)
vsetko je pekne ale do galaxy nezmesti kvoli montaznej hlbky :41c2: zmesti tak ze musis prerabat dvere...alebo brat slim verziu :4012:
zuzicka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.11.2017 07:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzicka »

ja mam v aute reproduktor oravaspeakers a je perfektný - má čistý zvuk a pekelné basy :300f:

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní