Range Rover Sport L320 , 2010 - sklo predneho svetlometu

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
denisnovovesky
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.03.2024 13:49
Zdieľať na Facebook

Range Rover Sport L320 , 2010 - sklo predneho svetlometu

Príspevok od používateľa denisnovovesky »

Dobry den,

ako hladam po celom internete nedari sa mi najst nahradne sklo na predny pravy svetlomet pre Range Rover Sport L320 2010

Nasiel som na ebay za 100€ a pod. ale na plast sa mi to zda privela.

Je tu niekto kto by dokazal take nieco splasit popripade podarovat/predat za lepsiu cenu? :48:

Dakujem vopred za odpovede.
citroenc3v6
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 16.10.2013 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover Sport L320 , 2010 - sklo predneho svetlometu

Príspevok od používateľa citroenc3v6 »

.
Naposledy upravil/-a citroenc3v6 v 12.04.2024 08:10, upravené celkom 1 krát.
tuninka
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover Sport L320 , 2010 - sklo predneho svetlometu

Príspevok od používateľa tuninka »

https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... ry_from%3A

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... &_osacat=0

je tam zopár aj okolo 50 s poštovným

fruugo nemá zrovna najlepšie recenzie, ale nikdy som tam nič nekúpil, tak neviem
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover Sport L320 , 2010 - sklo predneho svetlometu

Príspevok od používateľa herin »

čawes, s tým alíkom by som si niekedy až taký istý nebol..
ja som tiež zháňal to isté ako ty, ale na passat B8..tak u nás tiež prestrelené sumy a myslím, že tiež to boli veci z alíku..tak som išiel na alieexpres a pozerám kryt za 37 eur plus poštovné nejakých 5 eur...pozerám fotky a presne to bolo to čo som potreboval..
tak som to objednal s termínom doručenia 30 dní..s autom som nejazdil samozrejme lebo bola v plaste diera..prišlo to po 29 dnoch odbalím s nadšením zásielku a kukám, že tým šikmáčom asi je.e...poslali kryt svetla úplne iný ako bol na obrázku..síce to bolo na passat b8, ale bez možnosti montáže chromovej,alebo akejkolvek inej lišty..čiže k ničomu...tak som musel otvoriť spor, kde som vysvetlil ako to doje..li a uznali mi to a vrátili prachy-diel som im nemusel vracať..leží dodnes v garáži..
Osobne by som to riešil cez alegro...naši polskí bratia majú všetko..a za veľmi dobre ceny..
Im tak nekvapká s použitými a ani novými dielmi na karbit ako slovákom..
tuninka
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover Sport L320 , 2010 - sklo predneho svetlometu

Príspevok od používateľa tuninka »

nechcem sa zastávať Ali, ale veľa krát nie sú na vine len oni, ako predajcovia, ale veľa krát aj objednávajúci, lebo si poriadne nepozrú obrázky a popisky k produktom, pri niektorých veciach sú tam 3-4 možnosti v jednej ponuke, ja som v minulosti objednával odtiaľ často, a objednávam aj teraz, ale už menej, ale na 90% môžem povedať, že sú spoľahliví. Poliaci aj číňania sú tiež dosť spoľahliví ak objednávaš len od ľudí s dobrými recenziami. Kto má zlé recenzie, od toho neobjenáš a máš väčšiu šancu, že s objednávkou budeš spokojný.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 97 neregistrovaných