Nastavenie výšky podvozku

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Derethim
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.11.2023 10:10
Zdieľať na Facebook

Nastavenie výšky podvozku

Príspevok od používateľa Derethim »

Zdravim, prosim vas ma niekto skusenosti zo štelovacim podvozkom ? Aktualne som chcel auto trocha zdvihnúť ale ide to hrozne ťažko, na tlmiči je zavit a na ňom su dve "matky" z toho jedna slúži ako zaistovacia ? No a jak jednu tu matku povolim, konkretne spodnu, a chcem teda auto dat vyššie tak kvôli tomu že struna dosada na tu jednu maticu a tlači na ňu tak to ide extremne ťažko... su na to nejake vychytavky ? Skúšal som si už aj objednat stahovaky na stiahnutie tej struny, konkretne 20 centimetrove, ale keďže je tam velmi malo miesta tak mam problem tam upevniť jeden a nie dva... niekde som sa dočital na nejakom foru že treba spodny šrob na tlmiči ktory drží o rameno zhodit a šrobovat tlmičom, alebo teda pridvihnut len čiso zavesenie kolesa aby sa stlacil trocha tlmič a tak to spravit... no každopádne už ale piaty krat sa mi koleso nechce davat dole a preto sa vas pytam, je na to nejaka dobra zaručena metoda aby to šlo ako tak lahko, alebo proste mam zhodit každý tlmič dole ? Ďakujem za každú radu <3
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 86 neregistrovaných