Kupa vozidla z Ceska

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
marosfarkas
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.12.2018 14:58
Zdieľať na Facebook

Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa marosfarkas »

Ahojte viete mi prosim Vas poradit ci je mozne kupit vozidlo z Ceska na leasing alebo auto uver ked vozidlo predava sukromnik(firma) a nie autorizovany predajca? Chcel by som napr. Zaplatit 50% a zbytok leasing alebo auto uver.
Dakujem za info
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa leonNL »

Ked mas 50% vlastne prostriedky, druhu polovicu si zober normalne u nas spotrebak, a budes mat celu sumu, najjednoduchsia cesta. Aku cenu ma to auto?
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...mne sa zda,ze na uver,či ližing musis mat aspon 3 mesiace nahlaseny prechodny pobyt v čr...
zauto
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 01.02.2009 13:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa zauto »

Ahoj ak chceš kúpiť vozidlo na úver a nachádza sa mimo Slovenska tak s tým máme skúsenosť a vieme to sprostredkovať, ozvite sa na tel. 0914 168 022 a bližšie vysvetlíme postup.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa Rolfos »

Ides do banky, kam ti chodi vyplata, ak splnas podmienky, dostanes uver a s peniazmi si spravis co len chces- kupis si za ne auto v Cechach alebo pozemok na Marse...

Ak nesplnas podmienky banky, pravdepodobne sa na Tebe budu chciet prizivit rozni spekulanti a paraziti a mozes prist aj o tisicky eur a mat z toho opletacky na dlhe roky. V takom pripade odporucam dosetrit si alebo kupit auto za taku sumu, ktorou disponujes.
samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa samaelz »

Možné to je (technicky z pohľadu Banky / leasingovky). Nikde nepišete ako staré / nove je to auto. Väčší problém je s predávajúcim ktorý nie je autorizovaným dealerom . To sa da vyriešiť spätným leasingom resp. bridge úverom. Ak ste ale občan a nie firma, riešil by som to autoúverom resp. spotrebiteľským úverom . Bude to tak o 1-3% drahšie ale menej komplikované.
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa vozidla z Ceska

Príspevok od používateľa misokgb4 »

Dnes ti lizingovka normalne zalizuje aj auto zo zahranicia so zahranicnym technicakom. Daj si to predschvalit, pustia ti istu sumu z kupnej (tebe bude bohato stacit ak polovicu mas), a kedysi davali penaze az ked malo slovensky TP, ale dnes uz pustaju aj na cesky TP. Ale inak s tym bezucelovym v tvojej banke to je najjednoduchsia cesta a asi aj najlacnejsia...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], martincichy a 122 neregistrovaných