VW Golf IV - OBD

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Vratko Kluka
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - OBD

Príspevok od používateľa Vratko Kluka »

Niekto rada, chcem napichnut obd do auta, ale nechce sa pripojit k ECU cize k riadiacej jednotke auta. Ked mi napichnu vag tak ide vsetko ok ale nechce mi pripojit moje OBDcko na wifi.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Golf 4- OBD problem

Príspevok od používateľa ivko1 »

To bude najskôr tým že si kúpil nejakú čínsku "hračku" , alebo horšia varianta - kúpil si OBD modul tu za 5 násobok čínskeho v domnienke pretože slubovali že vie viac...
Ono ked už si niečo chcel kúpiť, tak niečo čo vieš že funguje, máš od niekho reálnu skúsenosť (nie pozitívne recenzie na webe predajcu)
Naposledy upravil/-a ivko1 v 28.09.2022 23:29, upravené celkom 1 krát.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - OBD

Príspevok od používateľa martincichy »

Licencované vcds nestojí viac ako výmena rozvodov. Pouvažuj nad licencovaným káblom, ak plánuješ zostať u grupy.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - OBD

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko treba vyvíjať.Ak za všetko bude nejaká lacná náhrada s pokradnutým softom končí fér hra už úplne a úplne všetko pôjde výlučne do od line.A každé obranné správanie môže priniesť iba ďalšie neférovosti na ktoré doplatia úplne všetci.
Nie je príjemný pocit obavy keď sa napichuje neznáme auto. V šuplíku už sú VCDS 10,6 aj 11,11 a ešte jeden už si nepamätám ktorá generácia.Nie je z roztopaše že dnes je ešte aj licencované VCDS zabezpečené licencovaným VCP aj Odisom. Treba si predstaviť že majiteľovi ktorý dotrepe auto z velkej dialky,odchádza vlakom či inak,zahlásite že je problém ešte sa ani nič nezačalo.Poteší aj maličkosť,uloženie konektora OBD vbehne do palubovky. (To nie je opatrenie výrobcu) Na stlpovom zdviháku sa to dobre rieši všakže
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fpincak, lubos zimovcak, minac, tatkotom a 48 neregistrovaných