Mercedes C w205

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa pogo-roll »

sice mas pravdu co sa tohto fora tyka ale v tejto teme sa nikto nehada nakolko bola otazka tak zle polozena ze na nu nieje mozne rozumne odpovedat tak sa tu uz iba diskutuje o kkcinach ...myslim ze co sa odpovede tyka tak zadavatel dostal odpoved od seven549 myslim ze na konktretnu otazku viac dostat nemoze ...
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa herin »

Driftovať s autom rok výroby 2017..neviem či aj iní také niečo videli /okrem novínarskych pošukov/ ale ja čo som videl driftovať, tak to boli upravené autá presne na to a v 90% staré 20 ročné bavoráky..prípadne autá podobného veku..zbehni niekedy ozrieť a nejakú tunnigovú akciu aké autá sa na také niečo používajú..
alebo ak si chceš dodrbkať auto aj pneu samozrejme, tak odporúčam opustené parkovisko a veselo sa tam točiť až kým ti pneu nezhoria...poprípade prevodovka...
vykopanafosilia
Príspevky: 365
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Je to úplne v pohode, akurát tým ničíš auto... obzvlášť motor. Máš málo videí na YT, kde dilinkovia dovtedy točili autíčkom, až kým sa im nerozletel motor? Aké IQ treba na to, aby ti došlo, že motor vo vysokom zaťažení + malá rýchlosť = nedostatočné chladenie?
Odhliadnuc od toho že nevidno účel drifťošenia, ťažko si viem na driftovacie debiliny predstaviť menej vhodné auto, ako je Mercedes C s tými jeho smiešnymi motormi.
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa leonNL »

vykopanafosilia napísal: 27.09.2022 16:12 ťažko si viem na driftovacie debiliny predstaviť menej vhodné auto, ako je Mercedes C s tými jeho smiešnymi motormi.
Aj 63-ka je smiesna?
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

63 Amg je mnamka. Ale aj tu by som nenicil driftovanim…
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa seven549 »

bezne poulicne drifty kruhac alebo nejaky pripojovak alebo zakruta cestou z prace da sa zadriftovat aj na seriovke aute aj na tom mercedese ale musi to soferovat uz skuseny jazdec ktory citi ako ide motor a ako sa auto sprava.ten neposkodi nic,ale amater ktory nevie co sa stane ak motor strati zatah a auto je uz v smyku alebo skor niekde pritoci volant,skonci okamzite mimo cesty alebo narazi do niecoho.

no a hoci na tom pojde aj profik neda to tak ako na sutazi ze za autom ostane neviditelna hmla a auto pojde bokom otocene skoro o 90 stupnov.len to bude piskat a pojde to bokom.

zadavatel mozno myslel take ze na T krizovatke zatoci volant dupne tomu a potiahne tak 5 metrov s miernym bokom a s piskajucimi kolesami.na to ten mercedes staci az az.

ale lepsie je sa to naucit niekde na velkej ploche kde je sneh.v tedy netrpi nic.a prve co treba sa ucit je vysmykat si osmicku - pismeno 8 a zotrvat na povodnej stope aspon 5x za sebou.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa seven549 »

herin napísal: 27.09.2022 14:11 Driftovať s autom rok výroby 2017...
cim novsie tym to lepsie ide.napr stare bmw je trapenie a este take e30 e36 alebo e39 aj stym lietaju no to su vraky.taka E90 je dnes ako taky dobry minimum.novsie modely maju lepsie stavane napravy auto je lepsie ovladatelne v drifte lepsia tuhost karoserie motory su zivsie a riadenie dnes maju uz tie auta od vyroby s premenlivym prevodom.staci 1.5 otacky na volant a mas plny rejd.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa leonNL »

Tu mas jeden krasny “drift” s W205-kou. Velka kontra volantom, neubratie plynu, inak to ani skoncit nemohlo…

https://youtu.be/ufyNTfDmopQ
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa seven549 »

ja by som na tom useku radsej nerobil ziaden smyk ak viem aku sirku cesty treba autu na zrovnanie ak nastane chyba.uz len koli obrubnikom by som na to kaslal.kamosi uz tak nielen ze polamali alu disky,zahli ramena a napravnice ale dokonca vytrhli uchyty napravnic z karoserie.a auta boli zdrave ako za nova.

ale merdeces obstal dobre koleso bolo tam.sice uz dokriva ale je tam lol

skoda toho AMG.ten clovek nevedel co sofreruje take auta by si mali kupovat len skuseny.ja by som to AMG hnal len po dialnici a tam mu dal nazrat kolko by len chcel.a nemusi to byt len AMG alebo bmw M.mne staci aj obycajny nejaky radovy 6 valec pri 5000 otackach dat pedal dole a nech pocujem len ten zvuk ako krici.
streetqo
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.03.2012 19:38
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa streetqo »

Už mi to nedalo nereagovať raz máš vlákno ako chceš ísť zobrať šunku za 8k do DE(lebo lovak si myslí že nemec predá dobré auto - čo poväčšinou ani náhodou) , pred tým ako chceš spraviť taxislužbu/bolt a ine sračkt a nie je problém auta za xk€ (ani sa mi to nechce hladať ) proste nájdi si druhú robotu aby si nemá čas vymýšlať kraviny ako vymýšlaš ( poprípade ženu to ti garantujem že sa nudíť takto nebudeš ) resp. ten tvoj profil na zoznamke bol overpowered ani sa nečudujem že si sám ...skús sa prihlásiť na dáky webinár kde sa naučís ako získať použiteľnú ženu ..neprispievam sem veľa ale ak by si chcel mal som W204 c320cdi 4matic (nabehal som 500 k km na nej -čiže áno spotreba nie je téma) teraz a6 allroad 3.0tdi trochu upravenú aby si nemal pocit s tou tvojou herkou sa naťahovať alebo nebodaj ma obviniť že mám QI/eQ test na tvojej úrovni...Fakt rada v dobrom namiesto založenia jednej primitívnej témy ten čas investuj do svojho vzdelania.mier aj keď to nepochopíš a budeš to tu zahlcovať ďalej už proste mi to nedalo aby som na teba minul 55 sekúnd svojho života :42f7:
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa pogo-roll »

o kom alebo o com to hovoris ? :zg282:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes C w205

Príspevok od používateľa oco13 »

pogo-roll napísal: 30.09.2022 14:06 o kom alebo o com to hovoris ? :zg282:
O zadávateľovi témy
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], db69, lubos zimovcak, minac a 62 neregistrovaných