Audi A4 b6 - štartovanie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kristian84
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.05.2022 16:45
Zdieľať na Facebook

Audi A4 b6 - štartovanie

Príspevok od používateľa kristian84 »

Zdravim vás jedná sa o Audi A4 B6 2003 1.9 TDi 96KW AVF (Najazdené KM 290 000 ale pôvod je vyšší možno aj 400 000 je to dovoz z nemecka 2014). Obraciam sa na vás s jedným problémom. Ked idem štartovať tak klasika prvá poloha počkám kým všetko zhasne a ked začnem štartovať tak...Motor nechce naštartovať točím zhruba 5-10 sekúnd a potom naštartuje. Chod motora je tichý otáčky nekolíšu ma krásny beh. Keď motor vypnem a znova naštartujem tak chytí pekne na brnk ale akonáhle auto stojí viac ako 24 hodín problém sa opakuje. Je to už dlhšie čo sa mi toto deje ale nakoľko som autom jazdil len cez víkendy tak ma to nejako netrápilo ale opäť budem auto aktívne využívať a chcem to spraviť. Minulý rok v zime sme menili podávaciu jednotku v nádrži a nepomohlo to. Naposledy sa na aute menili rozvody s vačkou pred 20 000KM (november 2020) tento problém sa začal vyskytovať v lete 2021. Auto nedimý a pri zošliapnuti plynu ťahá pekne tak ako má. Občas sa stane keď jazdím a zastavím a nechám motor bežať na voľnobehu tak autom začne citeľne chvieť ale otáčky motora pekne držia len autom trocha chveje (silentbloky som menil v zime 2021 meyle).Neviem či to má s tým súvis ale budem rád ak by ste mi poradili kde hľadať chybu. Ďakujem za odpovede.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 66 neregistrovaných