Chrysler Voyager 2006 - programovanie centralu

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
durcekm
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.12.2013 22:18
Zdieľať na Facebook

Chrysler Voyager 2006 - programovanie centralu

Príspevok od používateľa durcekm »

Zdravim , je mozne nastavit na dialkovom od centralu rozne moznosti zamykania ? ( jedna ss o klasicky fabricky kluc )
Pre objasnenie problemu :
Doteraz mi central fungoval stylom 1klik ofomknutie vsetkych dveri
Teraz funguje 1 klik otvori iba vodicovu stranu a 2 klik spolujazdcovu .
Neviem ci som to dako omylom nepomackal a neprestavil alebo to odchadza do vecnych lovist.
Dakujem za rady a postrehy
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa mhlavaty »

prvý klik vodičové,druhý všetky ...je správne
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa Pilotek »

durcekm: Prečítaj toto vlákno:
https://www.chrysler-club.net/forum-tem ... ect=150151
a vyskúšaj.
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

mhlavaty napísal: 06.04.2022 13:31 prvý klik vodičové,druhý všetky ...je správne
A správne je to preto, že to hovoríš ty? Lebo nastaviť sa dajú obidva spôsoby a väčšine ľudí vyhovuje jedno stlačenie na všetko. Zjavne aj tuto autorovi témy keďže sa pýta na to ako to nastaviť späť.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa oco13 »

No vidíš Cico a ja som sa zase dočítal, že z výroby je prednastavený ten Milanov spôsob a otváranie jedným klikom je rizikové a odborníci (policajní) ho neodporúčajú, z hladiska krádeže alebo lúpeže. lol
Takže zase je to len uhol pohladu a kto odkial čerpá informácie, že ? :200:
Otvoríš si jedným klikom celý auťák , na križovatke tri šory jak v nevjorku, ty predpisovo zagurtňovaný a zrazu kuk a v zadných pravých dverách sa objaví malá čierna hlavička a chmatácka ručička. Dobrý scénar, že? :300f: šak ja možem ísť robiť Jakubiska - odbor katastrofické filmy.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Celé auto na dva kliky je nastavenie základné.Ak si ho niekto časom zmení,je to jeho vec.To isté je pri zamykaní,je možné zamknúť jedným klikom aj dvoma.Je to presne preto čo píše oco,ochrana ostatných dverí pred nežiadúcim otvorením.Napokon v BA sa to dialo a dokonca vykradli velkú sumu keď vodičovi ukazovali na defekt kolesa
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Ja viem na čo to je, ja sa pýtam, kto a prečo povedal, že je to správne. A aký je pomer tých čo to používajú a tých, ktorých to viac otravuje a nechcú to.

BTW, proti otvoreniu na križovatke slúži uzamknutie za jazdy.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler Voyager 2006 - programovanie centralu

Príspevok od používateľa seven549 »

tak si tam nieco postlacal ak si to rozhodil.u fordu z roku 2006 cize mk3 mondeo sa to tiez da menit.drzi sa gombik zamknutia a odomknutia naraz 5-10 sec.bliknu smerovky a ide to tak ze prv soferove dvere a potom cele auto.a tym istym sposobom sa to vracia aj spat cize jeden klik a odomkne cele auto.

zamknutim auta smerovky bliknu pri dvojitom stlaceni pretoze sa uzamknu aj vnutorne klucky.pri odomykani bliknu smerovky vzdy.ale aj to sa da menit.aby pri prvom kliknuti zamklo cele auto.no ja to nemam pretoze mi to pri celkovom zamknuti aj sklapa spatne zrkadla a v zime mi to netreba.

mozno si dotahoval okna ked si ich chcel zavriet dlho si drzal gombik prerusil dotah a znova drzal skratka spravil si nejaku kombinaciu s gombikmi a uz sa to preladilo.

navody hladaj you tube.na kazde auto je nejaky domaci skusac.
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler voyager 2006 programovanie centralu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

spravne nastavene z vyroby =nie je to porucha
majitel sa nemusi bat ze "to odchadza do vecnych lovist"
naco je dobre sa zbytocne chytat za slovicka ?

vdaka seven549 za radu som zvedavy ci to funguje aj na C-maxe radsej by som aby otvaralo len vodicove dvere ...
cicmanec2 napísal: 06.04.2022 15:43 Ja viem na čo to je, ja sa pýtam, kto a prečo povedal, že je to správne. A aký je pomer tých čo to používajú a tých, ktorých to viac otravuje a nechcú to.

BTW, proti otvoreniu na križovatke slúži uzamknutie za jazdy.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler Voyager 2006 - programovanie centralu

Príspevok od používateľa seven549 »

mne to vyhovuje tak ze stlacim gombik a nech je cele auto odomknute

priklad odkial poznam kdejake veci na mk3 mondeo.https://www.youtube.com/watch?v=vjMZWoybQmM

mk4 https://www.youtube.com/watch?v=HKu2G0mAogQ

take videa existuju na kazde auto.len sa treba k tomu doklikat pisat nemecky anglicky skusat hocico a niekedy na niektore auta aj v japonstine cez prekladac.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler Voyager 2006 - programovanie centralu

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Celé auto na dva kliky je nastavenie základné.

zakladne nastavenie z vyroby je tak ako zaznelo - DVOJZONOVE (ani kufor sa neodomkne po prvom stlaceni, az po druhom). Naschval.

Da sa prestavit na jednozonove odomykanie, ALE PO ODPOJENI BATERIE sa znovu vyresetuje do default, teda dvojzonoveho nastavenia. Toto prenastavenie po strate elektriky sa lisilo podla modelov, predfacelift august2004 / pofacelift, pretoze pouzivaju rozlicne riadiace jednotky komfortnych funkcii.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 80 neregistrovaných