Ceny aut

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
draklucka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.02.2013 18:53
Zdieľať na Facebook

Ceny aut

Príspevok od používateľa draklucka »

Ahojte ľudia, nezdá sa vám, že ľudia sa odtrhli z reťaze s cenami áut? Napríklad je tu celkom pekná fabia s 240tis km a pýtajú za to vyše 7tisic, o starých autách ani nehovorím, 25 ročne črepy za 2 tis, sak tie auta stali 500 eur. Je toto normálne? Dokedy to bude trvat
minac
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 17.05.2010 13:34
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa minac »

Navždy. Dobre už bolo.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa vsevetko »

draklucka napísal: 16.02.2022 07:10 Dokedy to bude trvat
Sme vo fáze znehodnocovania starého Eura, nové digi € už čaká za rohom, len ešte musia presvedčiť ovčanov o bezcennosti starých papierikov. Teraz sa už len čaká či to celé skolabuje alebo bude vojna alebo iný reset.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa peterson999 »

vsevetko napísal: 16.02.2022 08:34
draklucka napísal: 16.02.2022 07:10 Dokedy to bude trvat
Sme vo fáze znehodnocovania starého Eura, nové digi € už čaká za rohom, len ešte musia presvedčiť ovčanov o bezcennosti starých papierikov. Teraz sa už len čaká či to celé skolabuje alebo bude vojna alebo iný reset.
Vsevetko - prekvapil si ma ze je tu clovek co do toho vidi lepsie ako bezny občan.
Len doplnim ze toto cele je NAPLANOVANE uz velmi davno. V podstate sa to planuje desatrocia ale uz inak ako to isiel robit Hitler... Teda ani nie tak on, on bol figurka - showman ako Magorič. Robi sa to nenapadne. Hitlerov sen o Velkej ríši je naplnený akurat sa nevola Veľká ríša ale Európska únia. Plan sa naplnil len strategia sa vylepsila, islo to bez velkeho nasilia a umierania. Asi malokomu je podozrive ako zrazu padol Socializmus. A rovno po pade Berlinskeho mura uplne nahodou onedlho pada aj v Ceskoslovensku štrnganim kľúčikov :40bd:
A na toto vsetko prihliadaju Štbáci, Komunisti, velke Rusko ako si tu štrganim robíme slobodu :40bd:
Proste tanky, vojaci, armada Rusko sa len pozera ako šašo Havel, umelci, herci slobodne vystupuju na podiach...
A ked nedavno ludia strajkovalo v pocte par stoviek proti opatreniam - dostali slzný plyn, vodne delá, obušky a dokonca strelbu priamo do ludi (to si ani zli komunisti nedovolili).
Ale mame virtualnu demokraciu :4090:
Sice nemozes podnikat, nemozes chodit po slobode, ani vo vlastnom štáte a nieto po Velkej risi - pardon Europskej unii aj ked sme ta naprvr presvedcili ze si slobodny obcan a v ramci EU mozes chodit kedy chces kam chces.
No a teraz to najlepsie:
Cele to kolabuje odkedy media vymastuju mozgy Koronou, opatreniami, mrtvymi, hlasenim nakazenych kazdych 15 minut z kazdej strany a ovce si ani neuvedomili ze JE VOJNA akurat to nepochopili lebo sa vo velkom nestriela (strielalo by sa ak by ovce nepocuvali). Vojna zacala 3-2020 ak by niekto rozmyslal nad terminom cize o par dni mame 2 rocne vyrocie.
Inak v tejto vojne malo Slovensko vyznamnu rolu, cakalo sa na koniec volieb na Slovensku (vopred vedeli kto vyhra) a dokonca tak okato ze zatial co v Číne "zúri" smrtiaci virus cele mesiace (ktory sa do EU dostane za par hodin "vdaka" leteckej doprave) tak tu u nas prebiehaju volby (hromadna ucast), dokonca vitaz robi bujaru oslavu v tom hangare (akoby "tusil" kto to vyhra) v pocte osob tusim 6.000 kusov na jednej kope !!! (Virus z Ciny je tu uz cele mesiace) a po vitazstve zrazu doslova dalsi den je na koberceku v americkej ambasade (debil mohol pouzit ine ako vlastne auto) a zrazu z pokojnej oslavy vitazstva vo volbach je doslova dalsi den virusom obsadene cele Slovensko, robime opatrenia, vsetko zatvarame, kupujeme (bijeme sa) o rúška testy vakciny ....
Bože ludia, slovo ovčan je strašne slabe ....
Proste vypukla 3.sv.vojna.
Neviem ci o 50 rokov sa o tom budu deti ucit ale asi ak ano tak to bude spravne "upravene"...
Ciel vojny je v prvom rade EKONOMICKY a to tak, ze ano papieriky stracaju na cene. Kto ich drzi v hotovosti alebo na knizke ci na účte je uplný ...... slusny vyraz financne NEGRAMOTNY. Dnes je lepsie mat doslova hocico ako peniaze. Kto ma strategiu, je dobre si pozicat a investovat. Ale treba vediet ako investovat a az cas ukaze ci to bol dobry napad.
Cela Korona je najvacsi megapodvod v historii nasej civilizacie a doterajsie podvody ako krach burzy, vojny, pad Dvojiciek atd. su len smiesne udalosti...
Ludia skratka uverili a oni to dobre vedeli. Cez media pretlacili taky megastrach, ze niektori v rušku chodia aj spať. A tak ako vsade (aj tu na fore) sa objavila "ludska" podsta cloveka. Bonzovanie, udavacstvo, zakernost, nevrazivost atd. Však pan Hlavaty, CicoAchaMate737xxyyzz ?
Ano ked rozdelia ludi, rozbiju rodiny, vtedy sa da s ludmi robit colen chcu.
Dobre si pamatajte tie hovada co ste si zvolili, to su najvacsi Vlastizradcovia akych kedy Slovensko videlo, oni vam zabili pribuznych (par tisic hromadnym testovanim, par tisic nepodanim pomoci, par tisic ockovanim).
A vy hejteri kludne do mna, ocakavam vase burlive atleticke reakcie.
Len tak mimochodom nedavno zomrel 35 rocny sikovny chalan v oblasti oprav aut. Bol to jeden z najsikovnejsich slovenskych automechanikov, velmi inteligentny clovek, bohuzial hlupy v oblasti očkovania a zomrel chviľu po druhej davky vakciny. Dalo sa ho zachranit ale malokedy zachranar pride vcas a malokedy zvoli spravny postup. Aj oni su totiz len ludia a vyzera to podobne ako u automechanikov ktori nevedia co maju robit. U cloveka ktoremu oatava par minut do konca sa ale neda poradit na fore ....
Este k teme:
Ked vsetko islo hore o 30% tak je len logicke ze aj jazdenky. Teraz sa rokuje ako zvysit ceny NOVYCH aut aby to zakaznik prekusol. Zacali tym, ze je akoze nedodstatok aut, materialu, čipov a pustaju sa opat dristy cez media aby vznikol psychicky natlak este aj v tomto.
Moja fikcia : nebyt korejskych a japonskych znaciek, davno sa tie europske dohodnu bum vsetci zvysime ceny teraz o 30% a ku koncu Kovidvojny o 60%. A my budeme vysmiati. Nevedia to urobit len tak, lebo k tejto praktike korejcov a japoncov nedotlacia len tak. Budu musiet pritvrdit inak. Neviem mozno onedlho vybuchne zopar zavodov Toyota - mozno obetuju zopar tisic ludi ved to su len cisla pre vojnovych hracov. Nieco proste vymyslia. Mozno do fabriky pustia naozaj smrtiaci virus alebo odstavia ich klucoveho dodavatela. To sa v dnesnej vojne robi bezne. Len maju nevyhodu ze Toyota vyraba po celom svete. Keby robila len v Japonsku, uz davno maju dalsiu Tsunami aj Hirosimu ked treba...
Ak niekto pochopil co som napisal a vie mi upresnit kedy ma kovidvojna skoncit, prosim SS nakolko sa riesia projekty a je klucovy datum opatreni aby sa podarili. Uplny koniec vojny jedna skupina predpoklada o 2 roky (3-2024) druha ma ine informacie. Politikom sa neda verit, niektori to ani nevedia... Ak mate kontakt do spravnych kruhov, napiste SS. Dakujem
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa xentry »

Ty si ako hystericka zenska 🙂
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa peterson999 »

Xentry, ako pisem čakám atletov a ich vykony. Tvoj nezaujal vykonom ale originalitou ano, hysterka som ešte nebol :40bd:
Ale mam ťa rád, čiže cakam ze odpises ze som homosexual :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja mam uplne presne informacie - priamo z obalky. Bude to 26.5.2024 ale nikomu to nepovedz.
Zatial sa nerozhodlo ci o tretej poobede alebo o stvrtej, ale urcite v maji tak ako ti pisem.



>> Len tak mimochodom nedavno zomrel 35 rocny sikovny chalan v oblasti oprav aut. Bol to jeden
>> z najsikovnejsich slovenskych automechanikov, velmi inteligentny clovek, bohuzial hlupy v oblasti
>> očkovania a zomrel chviľu po druhej davky vakciny

bol to moj kamarat, 12 rokov mi opravoval Ford Galaxy. 1.9tdi vies tie co sa nekazia :( nasypal som do toho nekaziveho auta asi 14.000 eur ale nie o tom som chcel. Pato bol v pondelok poobede ockovany, v utorok mu bolo zle, v stredu dostal sklerozu a nevedia presne, ale vo stvrtok alebo v piatok rakovinu hned len co zapli 5G siete. A v nedelu bolo po nom, chudakovi :( a ten zachranar co prisiel, to bol taky debil... nerozlisi srobovak od klukoveho hriadela, co by si od neho chcel aby dokazal pouzivat kardiostimulator ? Tak sa to cele stalo... rovno pred mojimi ocami. Este aj kombinezu mal oblecenu naopak, ze diery na oči mal vzadu na hlave tak nic poriadne nevidel - len tak sliepňal von cez igelit chapes... isiel dat masaz srdca Patovi, namiesto toho schmatol moj ... no vies co, antenu... jak masiruje tak masiruje, no keby nezakrocila moja stará tak by sa mi to aj lubilo.

Chudak Pato. A to uz som pocul viac takych pripadov, mojho brata svokor ma švagra, ktoreho bratrancov byvaly kolega stretol biologickeho otca (neziju spolu, lebo on je z detskeho domova) a ten tiez chudak isiel rovnakym sposobom, najprv skleroza, potom rakovina, o dva dni cierny pytel. A ked bolo uplne po nom, tak ho o tri dni stretol živého ale veru nevyzeral ze je v poriadku.

My si do tela chemiu nedame, rovnako ako Sovietsky zvaz !!
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa peterson999 »

:40bd: :40bd: :40bd:

Skoro mi volali zachranku - nerooòob...
Ja som sa tu rehotal na cely dom, mačka mi už driapala telefon z ruky nech vola zachranku, fuuùuu
Maaam doost.
Ty kokso ja som skoro omdlel, slzy mi tecu od rehotu, ty mas potencial bratu, daj ucet posielam ti darcek, tak som sa na fore este nezasmial :40bd:
Mam strach o Renovu, ten ked toto uvidi :o

Ty si fakt dalsi guru ale nie tdi ako ti tam svieti.

Tak podme do toho kseftu s divadlom !

Fuuuu.... Este fučím ako lokomotiva .... ffffuuu

Meno sice nesedi ale ako pises, je toho viac ...

Počuj ty nepoznaš Rudyho ? Ved tu kolovala fotka, v kazdych novinach je jeho fotka a ty v tom strese neskôr .... Stale nič ? Rozpomeň sa.
Veľkú scénu urobila tvoja žena ? Lebo to by vysvetlovalo preco sa Rudy uz dlho nehlási... Nebolo ti zvlastne ze v mrazoch tvoja zena kope na zahrade ? A do takej hlbky ... Ty si dost nepozorny teda, mal by si aspon od PC obcas k oknu.
Uvidis tam take cerstve rozkopane cca 2.5 x 1 m - nebud lenivy a zapichni tam aspon klukovku ktoru mal Rudo u seba a kolmo pridaj vydretu vačku z tvojho vergla a z hydrostelov mu urob sviečky.
Pridal by som turbo, urcite ich mas aspon 5 ked si mal 5 rokov 1.9tdi a pod turbo poloz CD s napalenymi mp3 - len neviem ktore mal rad, urcite prva zena ktoru stretnes bude vediet (aj tvoja ale jej sa nepytaj - neprovokuj ju lebo zas sa bude kopať ....

Aj mne prisla obalka ale nesedi to, ja tam mam 30.3.2025 o 22.00h. Tipujem ze si z nas striela cico... Aka prča bude ked si tuto temu najdeme o par rokov a bude to sediet obom :-)
Tvoj termin bude platit pre Čínu a moj pre Slovensko :-)

Zadavatel, investuj do plechoviek piva, mäsa, alkoholu. Auta vam netreba, onedlho nenatankujete a iba ja sa s oco13 budem nahanat. Som fer, viem ako oco jazdi, beriem Vetriesku aby dostal sancu. My pojazdime na vsetko podobne oleju :-)
Mame ho dost na 10 rokov a potom budeme vypustat z vasich odstavenych verglov naplne :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Snáď aj stačilo
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa gnagy »

K téme - všimol som si a neverím vlastným očiam. Veď tie ceny sú už skoro ako v Dánsku so 100% daňou :-) Napr. Mazda 2, 6 ročná so 76tis.km za 9.990eur a pod. Však nové to stálo o trošičku viac... Proste záhada. Ale tí, čo majú Dacie (špeciálne Lodgy), tak si musia mädliť ruky, lebo pred rokmi tie autá štartovali na cene tesne pod 10tis. a dnes nová stojí 17tis... Videl som 8 ročnú za 7 tisíc a mala 300.000km. Nie zlý prepad ceny :-)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa martincichy »

Nuz, dacia... buducu jar budem predavat terajsieho dustera. Puknem od smiechu, ked ho predam za cenu, za aku som ho kupil.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To sa môže hravo stať.Mnoho vecí ktoré sa menia sú už vidieť a cítiť.Len je problém vyhodnotiť či zmeny (v dôsledkoch) budú len a len negatívne.Nemusí to tak byť.Dialo sa príliš veľa hlúpeho a iracionálneho,toto môže znamenať aj návrat k rozumnejšiemu správaniu
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Ceny aut

Príspevok od používateľa Petersen999 »

martincichy napísal: 27.02.2022 13:19 Nuz, dacia... buducu jar budem predavat terajsieho dustera. Puknem od smiechu, ked ho predam za cenu, za aku som ho kupil.
Viackrat som pisal ze kupit NOVU Daciu, nadojit 4 roky a predat skoro bez straty - ze je to zaujimave auto v tomto ohlade.
O chvilu ten kto kupil uplne prvy Duster za 9990 eur ho bude predavavat po 12 rokoch za nakup :40bd:

Biely 2011 plechace benzin predokolka 9200 eur :-)

Ja sa ti budem smiat ze predavas 4 rocny za nakup ked iny predava za nakup 12 rocny :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: milok a 96 neregistrovaných