Elektromobil

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

jurajjanosik napísal: 24.09.2022 19:24 A pekaren, co ti chlieb napiekla kolko zozerie papiera a igelitu?
Podstatne menej a treba rozlišovať - komfort a potrebu. lol :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

Ano. Kupovat chlieb je komfort. Treba doma raz tyzdene rozpalit piecku s minimom dreva, a napiesct chlieb na cely tyzden. Nebudz lenivy.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...a vy vobec viete,ze ked vam nad hlavami yebne atombomba tak nesmiete v danej chvili pouzit vlasovy kondicioner lebo vas moze zabit ?To je dolezita sprava!!! A nie vase solarky ktore sa pritom roztopia spolu s vami...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Podpíšem objednávku a mám vybavené ta ne :300f:
Všímate si páni že celá Europa ide smerom, ktorý som predpovedal ? :40bd: Čím horšie tým lepšie. Takže ja si pekne sadkám, a budem lúskať tekvicové semiačka vlastnj produkcie. A ak mám pravdu tak o nejaký čas sa na východe zablýska a namiesto hviezdy sa objaví hríbik. :4012:
Rudo - ty v rovnakej minute myslíš na to na čo ja ????? :42f8: Kua aký je ten svet malý. :3dcline:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...veru,ten svet je skor poyebany...Som na oktoberfeste,človeče,aziati,afrikaneri,nigerijčani čierny jak moje lakoffky made in china a oni v bayern kratasoch a dirndloch.Pivo 14 ečiek,normalny slovak sa tu nemoze ani nayebat...Svet naruby...
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

Rudolfo, kedze si teraz v nemecku. Je pravda ze im tam chodia astronomicke ucty za energie?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...juraj,skor sa to tu berie ako zveličovanie,samozrejme,ze vsetky ceny stupli a tiež mame prikazane setrit vsade,kde sa da...Nie tak davno,skoro na celom svete prebehla sprava,ze filmy od Karla May-a,knihy,vsetko je od neho v Nemecku zakazane.Nemci zostali v soku z tychto sprav.Nakoniec zistili,ze to rozniesol česky bulvar.Toto bude tiez niečo podobne...
das
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09.06.2022 23:00
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa das »

Media a ich zarucene spravy len im treba verit nikto neklame momentalne viac ani politici.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Meanwhile, new OECD and IEA data show that overall government support for fossil fuels in 51 countries worldwide almost doubled to $697.2 billion in 2021, from $362.4bn in 2020, as energy prices rose with the rebound of the global economy.

In addition, the data shows anticipated consumption subsidies to rise even further in 2022 due to higher fuel prices and energy use.

So, the world is not abandoning coal-fired power.



jeziskove huslicky... to sme fakt mohli tych 697 - 362 = 335 MILIARD penazi investovat do renewables, nech uz su "dokonale" ake su.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7158
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

das napísal: 24.09.2022 21:16 Media a ich zarucene spravy len im treba verit nikto neklame momentalne viac ani politici.
Musiš rozdelovať ,overenú žurnalistiku pri ktorej si moderator vytvorí vlastnú reportaž a následne ju odvisiela z miesta činu a popripade robí rozhovori zo svetkami ktorím sa zverejnili tvare a sú kedykolvek dohladatelný , od BLUDOV a vymyslov dezinformačných médí ktorým platia za to aby širili nalinkovanú propagandu Kremla a podrývali demokraciu. :zga28:
(Infovojna , Hlavné spravy, tisice pseudouctov na xichtoknihe či na telegrame...) :zga28:

Orientovať sa v mediach da lahko. Kvalitný nestraný moderator nikdy nehovorí svoj nazor ale robí reportáž o udalosti tak ako sa stala.

Dezinformator (Ruský trol) hovorí svoj nazor v kazdej druhej vete , hrá publiku na city a masíruje ich svojimi bludmi. :zga28:

Ohrozeny sú hlavne poslapší jedinci bez perspektivy do buducnosti , oni hladajú obetneho baranka aby mali na koho zvaliť vlastné zlihania a neuspechy a dezinformacné webi im týchto obetnych barankob servírujú kazdý den na kylá :zga28:
Naposledy upravil/-a nagy@vodrazka.sk v 25.09.2022 08:26, upravené celkom 1 krát.
das
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09.06.2022 23:00
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa das »

Ty mne ides vysvetlovat ako ja mam triedit informacie co veris kazdej pi.ovine? :) Vsak ty si ukazkovy pojedac klamstiev. Nemam facebook ani telegram ani nic, z tychto nezmyslov ste vsetci zmagoreny.
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7158
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

Ani ja nemám facebook ani telegram . :zga28:
Facebook som mal ale ucet som zrusil cca 10r dozadu.
Preco predpokladaš že verim každej pič-vine ???
Daj konkretny priklad. :zga28:

Ak si dobre pametám vzdy som si išiel svojou cestou a nič ine ma nezaujimalo, sem tam linknem nejakú technickú zaujimavost ci nový smer vyskumu. :zga28:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Verím tomu čomu chcem veriť a podla toho si aj vyhladávam informácie a ich interpretáciu. Lebo jedna vec sa dá podať viacerými spôsobmi.
Ujo Nagy - informácie o ťažbe drahých kovov v rovníkovej afrike, o medi z Chile, alebo ťažbe iných surovín c Číne tiež vydávajú ruskí trollovia???
Vojna na Ukrajine je realna, ale my sme mali kopu problémov aj pred ňou a ak by nevznikla, tak by náš špinaví kapitalisti v mene svojich ziskov namočili do niečoho iného. A túto info nemám z medií, ale z literatúry Marxa a Engelsa.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
das
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09.06.2022 23:00
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa das »

Lebo citam tvoje prispevky. Ja budem verit tomu co uvidim na vlastne oci a budem pocut na vlastne usi nazivo nie v tv, na internete atd. Uplne rovnaky dezinformator ako vychod je aj zapad, roky rokuce zije na podvode a klamstve a na vykonstruovanych veciach zacal kazdy problem.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Elektromobil

Príspevok od používateľa oco13 »

Čo chceš počuť a vidieť - detskú prácu v afrike??? otroctvo v južnej amerike? ekologické katastrofy v číne??? Je málo dôkazov za posledných 50 rokov, že sa to deje. Neveríš tomu že 10% obyvatelov planéty má v rukách 90% jej bohatstva a zvyšok majú v p... ? Fakt neveríš?? :zg282:
Rebríčky najbohatších od Forbesu sú nevierohodná informácia. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 97 neregistrovaných