Pomoc

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

samuelkotran197
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.12.2023 21:01
Zdieľať na Facebook

Pomoc

Príspevok od používateľa samuelkotran197 »

Zdravim viem ze to tu velmi nepatri ale chcel som sa spytat ci nema niekto podobnu skusenost alebo problem ako ja .. pred par rokmy som sa dal nahovorit na prevezenie auta na ukrajinu s tym ze je len potrebny sofer nic viac ale po case ked som chcel ist na ukrajinu ma ukrajinsky colnici nechceli pustit mal som na vyber bud zaplatim pokutu bolo to asi 1600$ alebo byt zadrzany a pockat si na sud nakoniec ma nieako pustili ale len naspät na slovensko povedali mi ze mam tam na sebe napisane dve auta a za rok musia aspon raz prejst hranicu naspät na slovensko lenze ja vôbec netusim kde tie auta su no pravde podobne rozobrane na diely .. neviete mi poradit ak by som spravil novy cestovny pas ci by som mohol spokojne ist alebo niejaku inu moznost .. za rady vopred dakujem
db69
Príspevky: 917
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa db69 »

je to jednoduché.zmen si meno a aj rodné číslo ,plus vybav nový pas.A zaručujem Ti že nebudeš mať žiadne problémy
samuelkotran197
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.12.2023 21:01
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa samuelkotran197 »

Myslel som nieco realnejsie
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa fzubaty »

Tato tema je pokus o vtip?
db69
Príspevky: 917
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa db69 »

samuelkotran197 napísal: 11.12.2023 11:09 Myslel som nieco realnejsie
jediné realne riešenie.alebo si daj urobiť falošný pas. V ich systéme si evidovaný pod menom a počítam aj rodným čislom.čo sa zmení ked si vymeníš pas?
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných