Aký VIN checker použiť?

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

-michal-
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 19.04.2021 10:28
Zdieľať na Facebook

Re: Aký VIN checker použiť?

Príspevok od používateľa -michal- »

OK, rozumiem, aj takto sa to dá chápať. Každá možnosť má svoje výhody aj nevýhody - ja som sa len chcel pridŕžať zadania, tak som dal zadávateľovi do pozornosti Pentastar, ale určite súhlasím s tým, že aj naftový motor 2.8 CRD má svoje kvality.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Aký VIN checker použiť?

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mám sa možnosť voziť na Voyageri 2.8CRD a mna teda nejak extra nenadchol. Tu by bola asi skôr debata o novšej generácii, ale tá prvá 2.8CRD 110kW za mna nič moc.
Ano je to krava auto, je to len v kombinácii s AT, ale aj to žerie ako krava a má také svoje muchy ako každý diesel, občas blbo štartujú... Blbne tam elektronika, každý asi pozná poistku IOD aby auto zasa malo funkčné centrálne zamykanie a ešte by sa našlo pár vecí

Hlavne tá spotreba vzhladom na to ako vodič tlačí na pedál si myslím že by molha byť kludne aj o 2l menej.
Ak sa človek snaží tak vie ísť aj na 8,5l, ale inak 10l a ak ho "ženie" po dialnici s posádkou tak nie je problém ani 13l...
Taká spotreba by mi nevadila ak by to malo celkom inú dynamiku.
Ku príkladu mám možnosť porovnať s Vitom extra long W639, kde je úbohý 2.2 80(85)kW diesel s 6°MT a to ide ako vystrelené z praku a za daleko menšiu spotrebu bárs ho človek riadne naloží...
fzubaty
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Aký VIN checker použiť?

Príspevok od používateľa fzubaty »

Dnes som mal v ruke plastovy drziak orginal MOPAR a mal som pocit tretotriednej ciny. Aj som sa to bal drzat v ruke. To je ju es ej kvalita.

Este by som ameriku dokazal akceptovat, ale musela by mat pod kapotou hemi 6,2 s kompresorom, idealne s nalepkou demon.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných