Dovoz staršieho auta z maďarska

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz staršieho auta z maďarska

Príspevok od používateľa fzubaty »

diesell 18 si mal, rob co chces.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz staršieho auta z maďarska

Príspevok od používateľa avelmak »

Skusim ti pomoct,aspon dat radu.Madarcinu ovladam,a precital som len par riadkov lebo je to vela,a z toho mi vypliva,ze su 2 moznosti.Ak to prislo oficialne tak to treba riesit oficialne,ak nie,tak je to o..b.Treba vediet ze obcania Madarska platia za auto kazdy rok nejaku dan/neviem presne aku/.Od teba chcu aby si platil,pricom medzi vami /tebou a mad. danovym uradom/,nebude ziadny vztach.Oni pravdepodobne chcu od majitela auta/asi od povodneho,len neviem preco ak auto je uz na Sk znacke/.Aj madari maju na uradoch bordel ako my na SK.Pisu,ze pri plateni sa uvadza aj osobne danove cislo!!!!Ano,madari to maju,teda kazdy obcan HUN.Z tvojej strany je to nezmysel,a bud tam treba zavolat o co sa jedna,alebo napisat email oficialne.Podla mna oni si myslia,ze auto je prepisane sice na SK znacku,ale povodny majitel ostal,len zmenil prechodny pobyt.Nie som si isty.Cize este raz,ak je doklad oficialny,tak to je v poriadku,len plati len a len pre obcanov HUN.Asi pri prepise do zahranicia bol nejaky preklep,alebo blbost.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: makrela a 53 neregistrovaných