Aukce aut

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Joobet
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.12.2021 00:32
Zdieľať na Facebook

Aukce aut

Príspevok od používateľa Joobet »

Dobrý den, mám tady nekdo zkušenosti s akcema aut v zahranici jako je Autorola.cz nebo BCA auction? Jdou tam sehnat auta za super ceny ? Díky za odpověď.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Aukce aut

Príspevok od používateľa peterson999 »

kupoval som auta z aukcii, niekolko obchdov bolo zaujimavych
odkedy sa to robi celoeuropsky, je to onicom
ak auto vidi cela Europa, nedostanes ho na nejaku extra cenu
oplati sa obcas nejaka drazba ktoru vidi len jeden narod a este ak sa zameras na auto ktore nie je v tej krajine "zaujimave" tak to moze byt perfektne....
kupil som napr. u nas v SR nezaujimavu Camry, zo 150 ludi sme drazili len dvaja, kupil som za polovicnu cenu
ked som videl ceny za ktore sa vydrazili oblubene TDi tak som nechapal, boli to zanedbane auta, no proste vraky a isli snad za viac ako v inzercii ...
Ak mas strategiu, da sa. Najviac som zarobil na havarovanom tahaci len preto lebo nikoho nenapadlo si kupit taku blbost ako ťahac... Ten tahac jazdil 3 mesiace cize mal 30.000km, kabina totalka, riskol som zalohu aj na dalsi tahac asi mal rok, ten som nenasiel kupcu tak som prisiel o zalohu ale na prvom som slusne zarobil cize ma zaloha netrapila
Aj tu ti treba PRAX a ak kupis jedno auto, mozes kludne pohoriet. Nepises co a ake stare, su tam aj stare vergle, cize nikto ti neda zaruku... Ak nie je dobre nafotene, po drazbe zistis ze ma skrabanec na celom boku a taka lakovacka +500, zistis vadu na luxusnejsom zrazu +3000 a ziadna zaruka .... Kto ma prax a kupi napr. 20 aut tak mu nevadi ze na jednom prerobil 1000 lebo na ostatnych zarobil 1000 cize je 19.000 zisk (to je priklad)
Ty ked kupis jedno auto pre seba a bude vada za 3000 co potom ?
vysledok : jedno auto laikovi sa NEOPLATI kupovat lebo je to zbytocna LOTERIA
Auta sa kupovali v paketoch - naraz si kupil napr. 9 aut. Na troch si zarobil vyborne, na 3 bezne a na 3 si prerobil ...
Si predstav ze take AAA auto by urobilo drazbu a ty by si si mal na internete kupit a ani nevies co ... Aj dnes mi pisal panko ze auto odniesol do uvedenej organizacie lebo je zla prevodovka a co myslis ze ju opravia ak este ide ?
Celkom ine je kupit samozrejme vo velkom ale ty asi chces len pre seba.
To by som nerobil. Tak ci tak vela neusetris aj keby bolo bolo dobre a ak dobre nebude tak zhoris ako fakľa....
Mne sa vzdy pacilo ako moje auta tu pol dna ludia obzerali kazdu bodku ale ked isli do Nemecka tak kupili hociaky vergel lebo uz som v Nemecku a musim kupit, ved nepojdem naprazdno domov :-) A ked som hovoril radsej sprachni 300 EUR za zbytocnu cestu ako kupit vergel tak nie, cosi 300 EUR nechcem prerobit ... A doma do neho dal 3000 EUR :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných