Prihlásenie USA auta na Slovensku

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Prihlásenie USA auta na Slovensku

Príspevok od používateľa gooooo3 »

Dobrý deň ,
potreboval by som poradiť chcel by som si doviesť Ford Mustang od našich Poľských susedov ,ide oto že v Poľsku nieje taká byrokracia ako u nás to znamená že nemusí mať vin číslo a kedže US auta nemajú pridelené vin je potrebné ho dať vyraziť a následne prejsť homologizáciou , je nejaká firma ktorá to všetko vie sprostredkovať alebo je to všetko len na vlastné triko ? Veľmi pekne dakujem za každú užitočnú radu .
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Česká firma - Garáže Vltava - vozili autá priamo z USA a stále majú v ponuke aj Mustangov v rôznom stave renovácie.
Tak že ty kúpiš v PL a tu ti to niekto bude prihlasovať - silno pochybujem, buď full servis ,alebo vybavuj sám.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gooooo3 »

Toho som sa hlavne obával o tej firme som počul aj ja nikto iný to nerobí ?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak by robil, vieš kolko amerík by tu behalo? lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
3of10
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 22.11.2005 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 3of10 »

O aký Mustang sa jedná?
vrato1971
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

prihlasenie usa

Príspevok od používateľa vrato1971 »

markson
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.06.2020 22:59
Zdieľať na Facebook

Re: Prihlásenie USA auta na Slovensku

Príspevok od používateľa markson »

gooooo3 napísal:Dobrý deň ,
potreboval by som poradiť chcel by som si doviesť Ford Mustang od našich Poľských susedov ,ide oto že v Poľsku nieje taká byrokracia ako u nás to znamená že nemusí mať vin číslo a kedže US auta nemajú pridelené vin je potrebné ho dať vyraziť a následne prejsť homologizáciou , je nejaká firma ktorá to všetko vie sprostredkovať alebo je to všetko len na vlastné triko ? Veľmi pekne dakujem za každú užitočnú radu .
Ty už si si chcel aj odo mňa akože kúpiť auto a iba tichúčko ostalo. Môžeš mi vysvetliť, prečo niekomu vypisuješ na inzerát že máš záujem a potom keď ti človek odpovie nemáš ani toľko chochmesu a slušného vychovania, aby si odpovedal aspoň nejakou krátkou trápnou výhovorkou?
To je zároveň informácia pre ostatných, ktorí sa budú v dobrej viere pokúšať pomôcť alebo poradiť tomuto občanovi z BB so skutočne originálnym "nickom", ktorý už samotný o niečom vypovedá...
gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gooooo3 »

Ako nerozumiem čo máš za problém? Prečo mi nezavolas alebo nenapíšeš osobne správu ale takýto blud a ešte do témy do ktorej sa to absolútne nehodí ! Čím som ublížil? Absolútne neviem čo si za človeka a či vôbec si človek ????
gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Re: Prihlásenie USA auta na Slovensku

Príspevok od používateľa gooooo3 »

markson napísal:
gooooo3 napísal:Dobrý deň ,
potreboval by som poradiť chcel by som si doviesť Ford Mustang od našich Poľských susedov ,ide oto že v Poľsku nieje taká byrokracia ako u nás to znamená že nemusí mať vin číslo a kedže US auta nemajú pridelené vin je potrebné ho dať vyraziť a následne prejsť homologizáciou , je nejaká firma ktorá to všetko vie sprostredkovať alebo je to všetko len na vlastné triko ? Veľmi pekne dakujem za každú užitočnú radu .
Ty už si si chcel aj odo mňa akože kúpiť auto a iba tichúčko ostalo. Môžeš mi vysvetliť, prečo niekomu vypisuješ na inzerát že máš záujem a potom keď ti človek odpovie nemáš ani toľko chochmesu a slušného vychovania, aby si odpovedal aspoň nejakou krátkou trápnou výhovorkou?
To je zároveň informácia pre ostatných, ktorí sa budú v dobrej viere pokúšať pomôcť alebo poradiť tomuto občanovi z BB so skutočne originálnym "nickom", ktorý už samotný o niečom vypovedá...
Ako nerozumiem čo máš za problém? Prečo mi nezavolas alebo nenapíšeš osobne správu ale takýto blud a ešte do témy do ktorej sa to absolútne nehodí ! Čím som ublížil? Absolútne neviem čo si za človeka a či vôbec si človek ????
markson
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.06.2020 22:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markson »

gooooo3 napísal:Ako nerozumiem čo máš za problém? Prečo mi nezavolas alebo nenapíšeš osobne správu ale takýto blud a ešte do témy do ktorej sa to absolútne nehodí ! Čím som ublížil? Absolútne neviem čo si za človeka a či vôbec si človek ????
Oboje sa stalo a nereagoval si. Predaval som Buick Enclave, poslal si mail ze mas "vazny zaujem" na ktory som odpovedal aj RP som odoslal. A nasledne iba tichúčko ostalo. Kedze ti zjavne chodia notifikacie z fora na ten tvoj azet mail, tak si si rovnako musel precitat aj moju odpoved v ramci azet mailu a/alebo RP, ktora tam neprehliadnutelne svieti...
gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gooooo3 »

Ježiš ???????? ver že mi nič neprišlo !! Ale to je jedno ak tá to tak trápilo mal si sa ozvať na tel čísle alebo má pokúsiť kontaktovať .
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

markson, nerozumiem, prečo sa do neho navážaš - neozýva sa, tak zatiaľ asi nekupuje. sú to jeho peniaze. a že sa neozval? no a čo. to, či sa človek ďalej ozve, závisí aj od spôsobu komunikácie predajcu. a nie je to jedno, či sa tú trápnu výhovorku dozvieš alebo nie?

je predsa normálne, že sa zaujíma o viacero áut a zháňa informácie a zvažuje. a že tie informácie zháňa mailami, na facebooku, či na fóre, je len a len jeho vec.

slušne sa pozdravil, povedal čo chce a vopred sa poďakoval. z môjho pohľadu slušné správanie.

autorovi témy - odporúčam porozprávať sa na OU odbor dopravy, na pracovisku KO, pokiaľ chceš obísť full servis. všetko sa dá. ja už mám na sebe toľko odborných spôsobilostí a kadejakých somarín - len treba komunikovať s úradmi a byť slušný.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

V Nemecku je na predaj dosť Mustangov, ktoré tu prihlásiš bez problémov. Ja viem, že Poliaci nie sú všetci odžubávači, bla bla bla, ale je ich tam dosť a po mojich skúsenostiach od Poliaka už ani Krówku - než kúpiť niečo od nich, to si radšej priplatím.

Mustang patrí ku lacnejším autám. Keby si mal odtiaľ doviezť nejaké tučné Ferrari a vyšlo by ťa polovicu toho čo u fašistov, nepoviem. Mustanga by som ale z Poľska určite nebral.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Znamy riesil caa rok dozadu Ameriku auto kupoval z Polska uz prihlasene na polskych cislach doviezol si ho sam a prepis mu zabezpecovala nejaka Kosicka firma , vsetko vybavili trvalo to asi mesiac
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Je firma v CZ, ktorá sa už dlhé roky zaoberá dovozom áut z USA. Skús ich kontaktovať, či by vedeli pomôcť, prípadne ti aj doviesť z USA.
www.denker.cz
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných