Aku ziadost podat na OU pri dovoze ojazdeneho vozidla z EU?

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mizuuu
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 06.08.2007 19:26
Zdieľať na Facebook

Aku ziadost podat na OU pri dovoze ojazdeneho vozidla z EU?

Príspevok od používateľa mizuuu »

Chlapi, potrebujem poradit. Kupil som auto z nemecka, mam k tomu vsetky papiere + CoC ale neviem, ktoru ziadost treba predlozit okresnemu urady dopravy aby vydali TP. Mozte mi prosim poradit, ktora je to konkretne ziadost ? Dakujem.

UPDATE: Tak mala by to byt asi tato ziadost ak som dobre nasiel.

https://www.minv.sk/swift_data/source/m ... y_stat.pdf
mtompos
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.06.2012 13:36
Zdieľať na Facebook

COC

Príspevok od používateľa mtompos »

Ak teda mám k autu aj COC, tiež tam je nejaká čakacia doba na schválenie alebo je to možné vybaviť rýchlejšie? Potreboval by som dovezene auto prihlásiť za týždeň len či je to možné. Samozrejme ak by som nemal žiadne čakacie doby na preklady, STK, KO len tomu úradu ako dlho to trvá ak mám COC. Ďakujem
mizuuu
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 06.08.2007 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mizuuu »

No ak mas vsetky doklady, t.j. KO, STK + uradne preklady dokumentov, tak do tyzdna to vies vybavit len v zrychlenom konani za poplatok 300 eur. Inak ma na to okresny urad 30 dni za standardny poplatok 100 eur. Obvykle je cakacia doba 2 - 3 tyzdne. Ja som podaval minulu stredu a dufam, ze do buducej to budem mat. Prihlasenie na DI je potom uz mozne v ten isty den, ako je vydane rozhodnutie z OU.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných