Kupa auta z CR , ktore bolo dovezene z ITALIE

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pik
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 29.05.2016 12:55
Zdieľať na Facebook

Kupa auta z CR , ktore bolo dovezene z ITALIE

Príspevok od používateľa pik »

Dobry den,

cez vikend som kupil z ceskeho bazaru auto, ktore je povodne dovoz z Talianska.

Na aute oni urobili v ČR - STK+EK+KO (ale KO je tam ina ako u nas co mi povedali), ale auto NEprihlasovali na ceske znacky.

K autu mam teda STK+EK+KO urobene v cesku + velky TP (taliansky) + kupnu zmluvu od daneho autobazaru + PZP, ktore som si urobil na auto ja.

Ked pojdem teraz auto na slovensku prihlasovat, stacia mi tieto veci alebo musim nieco zariadit ine?

Podla toho co som sa docital, potrebujem urobit slovensku KO+STK+EK? Okrem nich potrebujem nejak prekladat TP z Talianska uradne ked mam tu stk+ek? Staci mi ceska?

PS.: auto je rocnik 2013.

Je to pre mna nove, dakujem pekne za pripadnu pomoc.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak je to pre teba nové bolo by fajn si tieto veci zistiť PRED tým ako niečo podnikneš, aby ťa potom nezaskočili určité veci, ktoré ti to celé zbytočne skomplikujú!

STK a EK by ti mali uznať, KO robiť musíš a preložiť treba všetko čo nie je v úradnom, resp. českom jazyku. Ale aj to ako kde, niekde preklad napr. z nemčiny nevyžadujú. To treba zistiť na príslušnom OÚ podľa miesta bydliska.
halifaxs4
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 25.12.2010 14:05
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa halifaxs4 »

Stk a ek uznaju aj ceske, KO musis spravit jedine a dat prelozit talianske papiere, tj. technicak.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných