Nemecke prevozne znacky

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Nemecke prevozne znacky

Príspevok od používateľa piero123 »

Pre vsetkych pani, pozor, na prevozne znacky pouzivane v Rakusku!!!!!!!I Pri ceste do Talianska som stretol na benzinke v Rakusku polskych dovozcov,ktorym zobrali rakusky policajti nemecke znacky.Kupili vo Viedni Pasat 2,0tdi 2008 pricom si priviezli z polska platne prevozne znacky aj z platnym poistenim!!! Rakusky policajt mu vysvetloval, ze nieje mozne pouzit nemecke znacky na rakuske auto. Pri ceste naspet som videl este stahovat z dialnice 2 auta na nemeckych prevozkach. :3020:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Nemecka policia minuly tyzden upozornovala,ze bude zvracat uvahu na auta s prevpznymi cislami a aj osoby,ktore tieto auta prevazaju...Neviem ci sa jedna o jednorazovu akciu,ci maju konkretne nieco za lubom...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nooveril pre istotu..,k tomuto kroku uz pristupilo F,B a F..,tj.kontrola vsetkych moznych vozidiel na prevoznych znackach...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mimochodom, uz sa mi viackrat stalo, ze som v nemecku kupil francuzke, ci talianske auto..
som zvedavy, ako budu riesit nieco taketo..

aj tak sa to onedlho zaase uprace...je to totiz skvely sposob, ako sa zbavovat starsich aut a kupovat si nove...pre kazdy jeden stat zapadne od nas..

myslim ze to velmi rychlo pochopia...to im plni statne kasy viac, ako 200 eurove pokuty od prevozcov..
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..Mirec,akorat som na francuzkom porte..,tu sa vec vysvetluje tak,ze primkli par Poliakov za falsovanie poistiek,prevoznych znaciek..,danove uniki..,spoitost s autobazarmi a ine,este asi 5 inych dovodov a vraj poziadali aj ine staty EU,aby si dali veci do poriadku,takze to nebude jednorazova akcia...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

s tym suhlasim..viem o tom, ze sa mnohe auta vozia na falosnych poistkach a podobne...preto radsej kupujem prevozky tam, kde mam veci overene..

no, uvidime ako to bude...zatial aj tak vacsinu aut vozime z nemecka..
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marek-westbrook a 50 neregistrovaných