Skoda Octavia II facelift - svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia II facelift - svetlo

Príspevok od používateľa herin »

soráč..nejako som nečítal že má xenon..
Tak v takom prípade by som popozeral alegro z Polska...tam maju aj rozbité svetlá z ktorých sa dá kadečo vykuchať..
Ja ked som zhánal kryt na svetlo/čisto len kryt nakolko som ťukol kamion a prasklo/ tak mi vtedy vyhodilo aj svetlá na alegre a LED svetlomet komplet na passat B8 tam bol aj za 40 eur, ale mal žial prasknutý kryt/rozbitý/ a ten zrovna som ja potreboval..ale to je jedno, súčiastky by sa odtial mohli vymontovať..ved takých octáviek tam musia byť mraky..
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia II facelift - svetlo

Príspevok od používateľa krawa »

Seven praveze auto nieje v takom stave ze len gebuzit to doma.ale nedam za svetlo 500e a tie kadejake nahrady poznam.neda sa to ani poriadne nastavit ale svetlo uz fahci.stacilo len spekulovat az som zistil ze mu nic neni a ze ho nastavoval uplny mongol.casom dam prelepit sklo a bude ako nove.
A4 3.0Tdi 2013 180kw
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia II facelift - svetlo

Príspevok od používateľa seven549 »

moja rada nebola kupovat druhe svetlo.ale dat opravit.opravuje sa len to co zakaznik chce.
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia II facelift - svetlo

Príspevok od používateľa krawa »

Kedze auto potrebujem na robotu kazdy den tam nemozem dat niekomu svetlo na tyzden
A4 3.0Tdi 2013 180kw

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 93 neregistrovaných