Škoda Octavia Combi 1.5 Tsi EU6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia Combi 1.5 Tsi EU6

Príspevok od používateľa seven549 »

len dodam svajciarska sila stoji v praci ludi pomocou tych milionov si vybudovali system.pretoze nemaju ziadne nerasty len kopce a doliny kde nic nieje.kedysi to boli len chudobny pastieri.a zrazu sup isli hore.12 rokov na spicke v HDP.rozbudovali si krajinu kde v ktoromkolvek kute mas rovnaky plat.ci v kopcoch ci vo velkomeste zakladna mzda je rovnaka.je v podstate jedno kde pracujes vsade je to rovnako osidlene a platene.

a mne je taka zahada dodnes kedze som vychodu sk,na ukrajinu skocim kedykolvek,co je take zaujimave na ukrajine a rusku ze zrazu sa cely svet o to zaujima.ved cele roky to bol len ostblok.bohom zabudnuta chudobina.co je tam ze to taha politikov a ludi z celeho sveta.a este nenavidiet rusov.ved si tam ziju ako chcu a do nicoho sa nesprtaju.ziju si na svojom uzemi.

a najviac ma dojima ze ruske deti dostavaju sikanu od europskych.co s tym maju ruse deti zijuce s rodicmi v eu????? v cesku ceski ucitelia si vyskocili na malych rusov v skole.za co sa im aj museli ospravedlnit.akoze ked ma europa pomahat tak kazdemu
-----------------ci azda rusi zijuci od narodenia v eu su teraz odpad???----------------- svicari dali na to zakon extra pre ruskych studentova a ludi co su tam.je za to trestny postih aj za slovne napadnutie

a to ze si moskva zije dobre a okolie je chudobina neporovnava nikto so slovenskom?????ved sme na tom rovnako.ci azda na slovensku si zijeme americky sen???bratislava ma platy drahe auta fitneska obchodaky skoly nemocnicne zelene parky cyklocesty skratka zivot ako sen v usa.no a okolie je kde lebo ja vidim stale nic ked idem autom na sk,za bratislavou teraz v zime,na dialnici vidim len pustinu ako ruska tajga.este aj trava na poliach je zlta plesniva.

ako pomoze ten cely svet ukrajine?ze im vystavia nove mesta???na to kazdy kasle.ludi zaujimaju platy.

-----------------a nie nove byty ktore ani nebude vlastnit stat ukrajina ale len nejaky sukromik ------------------

kedy budu rovnake platy v strednej europe,na ukrajine cize v tom ostbloku rovnake ako na zapade eu a usa????????? lebo ja v tom nic nevidim.ti co utekaju maju teraz zadarmo bez viza vstup.a necudujem sa vyuziju situaciu a idu.aj ja by som tak robil.

slovensko je v unii od 2004 od 2009 sengen :42f7: a platovo sme kde????horsie ako portugalsko.

slnieckari--- treba zmenit boj .treba bojovat za lepsie platy pre ludi.a miliardarsky zivot aby mal kazdy.a nie za zelenu planetu.aj tak tie vyclenene peniaze na zeleny svet skoncia kde??? akosi stale fuc.

lebo len co prejdem tu bratislavu vidim uz len zltu pustinu.kedy sa to zazelena ta nasa slovenska zem.
tecki
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:52
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia Combi 1.5 Tsi EU6

Príspevok od používateľa tecki »

To tu fakt neexistuje žiadny admin, ktorý všetko čo nie je priamo k téme Škoda Octavia 1,5 TSI vyčistí? Celé fórum je tu znehodnotené názormi ľudí, ktoré nemajú asi kde prezentovať a tak to tu znečisťujú hlúposťami...ADMIN zasiahni konečne!!!
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia Combi 1.5 Tsi EU6

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

....očuj Ty prorusky kolaborant...a čo by si chcel este vediet ? ...či stierače u ochcavky kmitaju z lava do prava,či z prava do lava ?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia Combi 1.5 Tsi EU6

Príspevok od používateľa seven549 »

tecki napísal: 01.04.2022 09:05 To tu fakt neexistuje žiadny admin, ktorý všetko čo nie je priamo k téme Škoda Octavia 1,5 TSI vyčistí? Celé fórum je tu znehodnotené názormi ľudí, ktoré nemajú asi kde prezentovať a tak to tu znečisťujú hlúposťami...ADMIN zasiahni konečne!!!
tak mi prepac ze som nieco take sem pisal.no klanat sa pred uniou,nasou vladou a usa nebudem.

celkom dobre video https://www.youtube.com/watch?v=OqKTkn1bExI kopec ludi na to zabudlo ze aj cssr take veci malo a aj plynove masky pre kazdeho a zadarmo. dnes sme na tom asi ako v tom videu nemecko ochrana pre 3 percenta obyvatelov.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných