Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tibsi1998
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2019 14:28
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa Tibsi1998 »

Dobrý deň prajem. Vopred sa ospravedlňujem ak tu táto téma už odznela.. mam taky problém, mam odstavenu octaviu 1 1998 a teraz pôjde pomaly do opravy. Problém je ze som stratil aj náhradné kľúče a teraz nemám žiadne od toho auto, ano g tomto som bol strašne nezodpovedný.. vedeli by ste mi poradiť ako v takomto prípade postupovať? Ako by to bolo cca. cenovo resp. aká by bola taka najlacnejšia varianta? Ďakujem vám veľmi pekne :)
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

zistit ci sa da vyradit immobilizer (99% sa da bez problemov), zobrat zamok z dveri alebo iny k profesionalnemu kluciarovi a ten ti podla toho vyrobi novy kluc a usetris si dost prace
nepises odkial si cize asi skoda doporucovat Nitru ak si z Humenneho ...
predtym by som cinkol do autorizaku ci podla vin nahodou neurobia kluc a za kolko casu a penazi, tu moznost nevylucujem a moze byt LEPSIA pre teba
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Tibsi1998
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2019 14:28
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa Tibsi1998 »

Jasne chápem, ja som z Dunajskej Stredy tak to nemám ďaleko do Nitry, a áno ako ste spomenuli, momentálne hľadám ten lacnejší spôsob keďže ide o staršie auto ktoré čakajú ešte opravy, len to auto mi strašne prirástlo k srdcu a chcem dat dokopy. Veľmi pekne ďakujem
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

Najprv si zisti v Skode za kolko casu a penazi urobia oni.

Potom zisti kto ti deaktivuje imobilizer alebo sa opytaj toho kluciara mozno bude vediet :

Centrum SANDOKAN
Jurkovicova 27
NITRA
+421905652932
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Ja som myslel ze v DS staci dojst do krcmy a od dveri zakricat: chlapi, potrebujem ukradnut vlastnu octaviu :)
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

Byval som cast zivota pri DS a nemal som ten pocit ...
Jedine ze si to myslel ako vzajomnu pomoc - ta tam naozaj funguje.
Mozno si si pomylil zivot v Banovciach a Prievidzi kde netrebalo nikde chodit ani nic kricat a auto bolo preč :-)
skor som mal v DS pocit ze su ludia kamaratskejsi aj ked videli ze nie som Madar ani po madarsky som nevedel cize mali by byt (podla slovenskej klasiky) skor ku mne odmerani a skratka dat najavo ze nie si nas. A oni boli VSETCI doslova zlati. Vsetci kompletne kde som sa pohol. Nezazil som jedine NEDOROZUMENIE nieze KONFLIKT ! Jeden som zazil na zaver ked som dom predaval Slovenke ktora zila s Anglicanom = ten Anglican bol totalny hajzel a az ked som Slovenke povedal ze zrusim predaj domu, zavolam policiu tak ustupil. Predtym som bol slusny ale po 30 minutach ma slusnost prestala bavit lebo ma v aute cakal moj znamy ktory nemal na toto cas.
Naopak ked pridem do nemenovanych slovenskych "destinacii" tak si v klude ani nenatankujem auto...
Za mna DS NZ BS LC RS RV su TOP ludia na Slovensku a ak by tu neboli, davno EMIGRUJEM od tych "pravych" Slovakov...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Co mas proti BN? Ja som odtial a tam sa auta nekradnu.................lebo je tam navozenych tolko vrakov odvsadial ze o ne zakopnes na kazdom rohu 🤣😂😀😂😁😁
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

zdravím napíšte mi súkromnú správu skontaktujem vás na jedného pána z Marcelovéj
Diagnostika-OBD,Paralelna-OSCILO,Datova CAN-BUS & LIN
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

jaster-83 napísal: 09.02.2022 15:40 Co mas proti BN? Ja som odtial a tam sa auta nekradnu.................lebo je tam navozenych tolko vrakov odvsadial ze o ne zakopnes na kazdom rohu 🤣😂😀😂😁😁
tam sa nekradnu - kto by susedovi kradol - tam sa čorky len navozili a rozoberali - opak vyroby auta :40bd:
a tie vraky trebalo z niecoho vyskladat a ked si tahal kačera po dvore tak vtedy este allegro nebolo tak sa proste "zohnalo" cele paradne auto v Nitre s SPZ ineho okresu a opravili sa z neho 3 rozne rozbite / pokazene auta :40bd:
Neskor zistili ze je to coraz rizikovejsi šport, vsade kamery, auta mali immo, oprava trvala dlho a uz aj stary klampiar zbohatol a zacal zdrazovat a robit vlastne ksefty tak sa zacali vozit prehnite Rakuske herky s najazdom okolo 500tkm ktore tvoj kamarat urobil na oblubenych 120 a neskor uz kupujuci toleroval 180 lebo sa vela pisalo ze 10 rocne TDi nemoze mat 120
A tie herky tam robi cela dedina doteraz vo velkom... Stale sa najde dost blbych a blbejsich co toto kupia... Ked mi niekto povedal pod pozriet auto do BN PD NR tak som uz ani na inzerat nekukol :-) Ale u vas je stale sranda, to verim. Ked tam typek palil v sude bordel, pneumatiky na vlastnom dvore pri dome, vedel som ze som v inom svete ...
Iny kraj, iny mrav :42f9:

edit : to ty si pisal o chlapoch v krcme nech dojdu ukradnut - vidis ta energia tvojho kraja ti ostala - podla vasich zvykov hodnotis ine zvyky :-) Ale je mozne ze davno spolupracovali tvoji aj s DS, to uz neviem - mozno na tom nieco predsa bude :-) Ale sranda ako som ta nepriamo odhalil ze si BN, asi som mal byt kriminalista ako mi viac ludi povedalo :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Uf este ze si to prezil ked si tam bol pozriet, lebo opisujes to ako nejaku apokalypsu reznutu divokym zapadom a neviem cim este, uz len roboty z buducnosti vrazdiace ludi mi v tom pribehu chybaju 😁 proste trauma na cely zivot.....podla mna sa este doteraz minimalne 3 - 4x prezehnas ked uvidis auto BN, PD, TO
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Tibsi1998
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2019 14:28
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa Tibsi1998 »

No svoje auto si nepotrebujem dat ukradnúť z toho by som asi nič nemal. Potrebujem len vyrobiť na auto kľúče ktoré je nepojazdne aby som ho vedel zobrať do servisu a dat ho do kopy, len neviem presne postup ako na to ísť a ako to funguje s výrobou kľúčov v mojom prípade :/ lebo je jedna vec vyrobiť kľúče a druha zase ich nakodovat ako som počul, takže mam dosť veľký zmatok v tom
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

Uz ti bolo vysvetlene
Ked nerozumies poloz otazku nech nemusime NANOVO radit
Mas kontakty
Volal ???
Pytal si sa ???
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

jaster-83 napísal: 10.02.2022 09:03 Uf este ze si to prezil ked si tam bol pozriet, lebo opisujes to ako nejaku apokalypsu reznutu divokym zapadom a neviem cim este, uz len roboty z buducnosti vrazdiace ludi mi v tom pribehu chybaju 😁 proste trauma na cely zivot.....podla mna sa este doteraz minimalne 3 - 4x prezehnas ked uvidis auto BN, PD, TO
No videl som co som nevidel a trauma to nebola len iny svet som pisal :-)
Pre teba normalny ved si BN ale pre inych taky iny :-)
Ja som bol aj na L9 rozumej Lunik 9 cize to uz je zaujimavejsie :-) Skoro ako u vas :-)
Robim si zjeby nieze sa na smrt urazis :40bd:
Zdalo sa mi ze sa bavime obaja :pusa:
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

Volal si Nitru ?
Volal si autorizak ?
Pisal si SS tomu co ti ponukal kontakt Marcelova ?

Neurobil si nic ? Ak si nic nerobil, neviem naco si zakladal temu. Ale aspon som sa s jednym Banovcanom pobavil :-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia 1998 , 1.8 - strata kľúčov

Príspevok od používateľa peterson999 »

Odpoved nikde, SS nikde, riesenie a zaver nikde. Ma lo by sa asi spoplatnit pridavanie otazok na forum aby si ludia zacali vazit poradenstvo...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných