Škoda Octavia II 2.0 tdi , 103 kw - trhanie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peter2081983
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11.10.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter2081983 »

Repas turba sa robil pri cca 200 t km,tak neviem ci to moze byt ono... Podla mojho mechanika je to taka chyba,ktora sa tazko da najst nakolko diagnostika nic neukazovala a vymenil som pre istotu palivovy filter a potom mi cistil aj sitko v nadrzi a daval nove cerpadlo a stale to nepomohlo...
mato.wrc
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 28.04.2007 11:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.wrc »

skus tie hadice.....mozu chytat falosny vzduch cez slaby spij alebo prasklinu a to robi problemy
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Repas turba pri 200 tis už je varovný prst že niečo nie je v poriadku.Ako tak sa dá prijať pri 350 tis,ale ozaj ako tak,lebo turbíny majú tuhší korienok a skôr umierajú na blbov v dielňach čo nevedia čo s tým celým a tak "ordinujú úplné hlúposti" Viac turbín umrie na blbosť než na závadu
Netesnosť...ak už jedna dielňa nevie urobiť test na tesnosť celého sacieho traktu čo je cca 10 minút aj z vytiahnutím smoke leak detektora,tak amen
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

BKD je PD...2.0 16V
a pokial viem Common raily majú 4ciferné kódy motora, začínajúce sa na C
ale nie som si istý...opravte ma keď sa mýlim :-\
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

spravne. Repas turba to nebudu, to by auto stojace na mieste opakovane nezhasinalo.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
matko81
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.10.2014 07:19
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II 2.0 tdi , 103 kw - trhanie motora

Príspevok od používateľa matko81 »

Ja mám 2.0 tdi CRLB, robí mi to presne to isté, raz za čas trhne s celým autom, čím viac stlačený plyn tým väčšie trhnutie. Cez zimu to bolo lepšie, robilo to menej, s príchodom väčších vonkajších teplôt to pridáva na intenzite, stáva sa že auto skape aj na voľnobehu. Vymenil som lambdu bola na diagnostike jedna chyba ale nepomohlo. Ďalšie možno skúsim vyčistiť EGR, (242 tisíc km)
kancir
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.03.2018 13:32
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II 2.0 tdi , 103 kw - trhanie motora

Príspevok od používateľa kancir »

Zdravim, podarilo sa vám prísť na nejaké riešenie problému s trhaním? Ďakujem

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 89 neregistrovaných