aku tankovat naftu aby auto necukalo.. octavia2.0tdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

juri272
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.02.2010 19:47
Zdieľať na Facebook

aku tankovat naftu aby auto necukalo.. octavia2.0tdi

Príspevok od používateľa juri272 »

ahojte chcem sa opytat aku mam tankovat naftu na slovnafte aby mi auto necukalo,netrhalo na volnobehu. Dakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ked na tom slovnafte natankujes naftu Aral Ultimate diesel, urcite ti nebude cukat.

prepac ale co je toto za blbu otazku?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aha mame nove informacie:


> mam uz nervy na to auto stale mi to jemne trasie,cuka, trha na volnobehu uz som mal tu
> temu tu len na diagnostike mi nic nezistili a povedali mi ze to moze byt naftou
> tak neviem aku tam mam dat aby som vedel ci to je naozaj tim!!



Juri toto nie je naftou, to je choroba 2.0tdi motorov... vitaj v klube, vstrekovace, vymlatena palica (=hlava na motore lebo tie vstreky maju take ukotvenie ako maju a mlatia do tej hlavy a mlatia a mlatia), vyvazovacie hriadele (oktavky z tych prvych to vraj nemaju, osobne neviem), zanesene dpf vo vyfuku...

Vsetko take lacne opravy, zhruba od 1500eur vyssie KAZDA z nich. Vstrekovace kludne aj 3000eur podla toho za kolko ich kupis, nove okolo 800eur kus a mas ich tam samozrejme styri.

Nehovorim ti veci typu vymenit palivovy filter, automaticky predpokladam ze rozumny majitel meni palivovy filter ako sucast udrzby auta a nie az vtedy ked autiak poskakuje po ceste. Kto ma na Oktaviu vela tisic eur, musi mat na palivovy filter za par eur (tucet).

Nepises ake mas auto... rocnik a kilometre (ci su prave teda mate auto od novoty/od cloveka ktoreho poznas alebo kupene v bazare).

Poznam zopar ludi ktori maju audi a4/a6 2.0tdi, ktori maju passat 2.0tdi... a tiez im tie auta idu na nervy. Uz som to tu pisal, poznam jedneho ktory do oprav 2.0tdi natankoval asi 5000eur za rok, to auto samozrejme bolo viac v servisoch ako doma a to myslim uplne vazne a ked sa mu na konci potrtkali vstrekovace a vyzeralo to na DALSIU tritisicovu opravu v eurach, auto mu ukradli. Problem je ze v momente ukradnutia malo vymontovane vstrekovace :) ale to uz neriesime my ale organy cinne v trestnom konani, respektive aj oni to uz doriesili ze auto sa nenaslo a poistovna moze platit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 79 neregistrovaných