Skoda Felicia 1.3 - uz brzdi:-)

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

.M.M.
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 13.06.2010 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa .M.M. »

Zapchatá hadička je reálna vec,naposledy som to riešil minulý týždeň a práve na felde.Ale je málo pravdepodobné,že by sa upchali obe predné naraz.
zbazin
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 19.05.2010 01:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zbazin »

Pan Hlavaty mne sa zda asi ze Makovienkovi sa v tych hadickach usadil vodny kamen. lol
wincenzo19
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11.04.2009 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wincenzo19 »

zbazin napísal:Prepáč,ale nepíš nezmysli.

Mas recht, pokial by to boli hadicky, netesnost tak to by pan kolega zistil hned ked by cele ulozenie nasiel zasrate brzdovou kvapalinou a pedal po zatlaceni by nebol tak krasne tuhy. Zeby sa ai ta brzdova kvapalina niekde stracala? Myslene po tych netesnostiach. :-\
Asi maš vatši recht !!!! nikto nepisal o tesnosti uloženia ! ale o tesnosti vakuovej pumpi ! to je K....v rozdiel kamoš ... vo vakuovke asi ťažko najdeš brzdovu kvapalinu
.M.M.
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 13.06.2010 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa .M.M. »

Na 1.3 felde ťažko najdeš vakuovku.
wincenzo19
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11.04.2009 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wincenzo19 »

.M.M. napísal:Na 1.3 felde ťažko najdeš vakuovku.
potom sorry nepametam si už či tam bola alebo nie feldu nemam už niejaky ten ročik
k-maro
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 13.12.2009 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k-maro »

mhlavaty napísal:Hadičky sú nezmysel,čo prejde jedným smerom,to prejde aj opačným.Podozrieval by som a overil či sa vráti piestik hlavného valca späť do základnej polohy,inak sa natlakuje a kvapalina sa nevie vrátiť do nádobky.Skontroluj či tlačná tyčka pedála má v základnej polohe vypusteného pedála vôlu 2-3 mm.Lahučko siu overíš celú vec,ak v momente keď sa Ti zdá že je to pod tlakom povolíš odvdušňovasciu skrutku na ktorom kolvek brzdovom barane.Ak kvapalina odstretke pod tlakom,rieš čo som napísal na začiatku.
absolutne nemas pravdu...hadicka mi to robila a presne na felicii...bola este od vyroby a mala10 rokou...
k-maro
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 13.12.2009 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k-maro »

mhlavaty napísal:
makovienko napísal:Ked nevies o čom hovoris tak chod spat a nepis tu ty nezmysli, hovorim z vlastnej skusenosti, lebo som mal taky problem a tiez som si nevedel rady, hadicka bola sucha, kvapalina mi nikde neznikala, tak som si myslel ze je ok, ale bola zla, tak som ju vymenil a vsetko mi islo, tak som si to asi z palca nevycucal!
Pokladík,ja už hocijakú sprostosť po štyridsiatich rokoch neuverím.Lebo...Ak si menil hadičku,musel si dať dole barana,ak chceš dať dole barana zatlačíš späť valček,rozhýbeš plávanie strmeńa atd.Ale tvoje chyba nebola hadička,na to si mohol prísť,ak by si ju po demontáži skúsil prefúknuť oboma smermi.Beriem aj sprostosti,iba im neverím.
ja ked som vtedy menil tu hadicku ,NEDALA SA PREFUUUKNUT!!!!!!...vyzrala ju casom kapalina a ked som ju v tom mieste prerezal,bolo to evidentne!!!!
eben136
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.12.2008 21:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eben136 »

dobry vecer,dakujem za vase cenne rady,a niektorych z vas asi sklamem,ale BOLI TO HADICKY,kupil som nove vymenil kvapalinu a odvzdusnovaky,a brzdi to este lepsie nez pred tym nez to zacalo blbnut,takze vsetkym vam velmi pekne dakujem,majte sa dobre... :300f:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 93 neregistrovaných