Skoda Felicia Combi 1.3 MPI - preblikavanie svetiel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia Combi 1.3 MPI - preblikavanie svetiel

Príspevok od používateľa jmka »

Zdravim mam taky problem pri volnobeznych otackach a zapnuti svetiel zacnu svetla a vsetko co svieti poblikavat nesvieti to suvysle aj pri zvyseni otacok tam stale to robi ale bateriu dobija pozeral som uhliky aj kontakty a su v poriadku dakujem za inf.
vladom
Príspevky: 473
Dátum registrácie: 03.01.2006 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladom »

A ako vies ze to dobija spravne? Premeral si to? Alebo len pozrel uhliky? Mas dobru kostru? Skontroluj si ukostrenie baterky, motora atd. A daj si premerat dobijanie
pezot22
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.09.2008 13:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pezot22 »

mne to robila stara a slaba baterka vymenil som ju a uz to nerobi
MarekX
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.11.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MarekX »

Tak veru, ako prvé treba skontrolovať dobíjanie. Ja by som to tipoval na regulátor napätia.
janoooo
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 25.04.2009 09:37
Zdieľať na Facebook

leto

Príspevok od používateľa janoooo »

zdar toto iste som mal ja cez leto na felde proste ked som stal tak to blikalo a v noci to aj videt an ceste bolo asi 3 mesiace mi to ani nevadilo bol som v jednom servise tam my povedaly ze 1200kc tedy vymena alternatoru ale napadlo am ze asi pred pol rokom som menil tu skatulku s uhlikmy tak som vybral alternator vymenil ju za tu straru a ok secko ide ako ma :)
venca5
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 31.01.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa venca5 »

Ja som mal podobný problem na Felicii....preblikávali mi svetlá a zároveň s tým sa mi vypínalo radio:)....nakoniec to bol kontakt, ktorý je na štartéri ! Na tom kontakte je ževraj ukostrená poistková skrinka, preto to malo súvis asi aj s tým rádiom.Skús ho prešmirglovať...prípadne aj tie koncovky tých káblov, ktoré k nemu idú
jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jmka »

Dakujem Vam za rady dobijanie je v poriadku premeral mi to v servise a nepostrehol som aby sa zmenilo startovanie ale tie kontakty precistim este raz dakujem
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Felicia Combi 1.3 MPI - preblikavanie svetiel

Príspevok od používateľa tihi222 »

jmka napísal:Zdravim mam taky problem pri volnobeznych otackach a zapnuti svetiel zacnu svetla a vsetko co svieti poblikavat nesvieti to suvysle aj pri zvyseni otacok tam stale to robi ale bateriu dobija pozeral som uhliky aj kontakty a su v poriadku dakujem za inf.
daj subwoofer von z kufra lol
PPETKO
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 09.06.2008 20:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PPETKO »

Skus na volnobeh zapnut spotrebice( ventilator, ohrievanie zadneho skla a pod). Ak to potom prestane tak je to regulator napetia na alternatore a s tym nic neurobis lebo je zaliaty. Jedine ho vymenit. Ale za originalny. A blika to preto lebo to preraza na kostru prebitocne napetie a zmerat sa to da len osciloskopom a nie garazovima domacime merakama.
jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jmka »

je to sluzobne vozidlo a kufor pouzivam na ine veci nez na subfover uz som stoho davno vyrastol a toto urcite preskusam
jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jmka »

Zdravim tak PPETKO mal si 100 percentnu pravdu bol vadny ten regulator napetia uz je tam novy 12.50eur je to ouk vdaka a pekny den vsetkym
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 77 neregistrovaných