Skoda Octavia 81kw - trhanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Voj
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 14.02.2007 20:38
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia 81kw - trhanie

Príspevok od používateľa Voj »

Zdravim.Myslel som že to necham tak ale ak niekto sadne do auta a ja sa pohnem pri dvojke mi auto jemne trha a každy sa pita čo to je? Ja som to tu tak jemne už podotkol ale nikto nič.Takže skusim sa na to opýtať.Jednoducho pri zaradeni dvojky a sem tam aj trojky mi to jemne ale evidentne trha bol som asi tri krát na diagnostike a ukazalo to len čidlo chlad.kvap. ktore som vymenil no nič sa nezmenilo.Turbo aj váha boli o.k..Mne sa zda ako keby pri ťahu blbol nejaky podtlak? Mam pomeniť všetky hadičky? Neviem čo stým!? Dik.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

trhanie pri zabere moze poukazovat na vstreky...ale rovnako, moze byt problem s palivom, cize treba aj filter pozriet naftovy, a skontrolovat tesnost...ked je auto vo vacsom zabere, proste nema dostatok paliva..
Voj
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 14.02.2007 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Voj »

Palivovy filter som menil ale ešte som zabudol dodať že hlavne to robi za zimna!!!!! A len sem tam za tepla.No vidim že to ešte asi nikto nemal.
Zdeno573
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 09.05.2010 16:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zdeno573 »

skus davat pravidelne aditivum do nafty na precistenie palivoveho systemu mozno to pomoze.
lapsho
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 31.08.2008 11:19
Zdieľať na Facebook

s

Príspevok od používateľa lapsho »

neviem preco kupujete tie šroty zn. Škoda. Lady maju lepsiu spolahlivost jak tie hnoje od VW groupu.
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

lapsho ,bez urazky. on chcel poradit s problemom co ma a nepytal sa na tvoj nazor na skodovky. ak nevies pomoct tak to neries! :b:
0910909599
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.03.2007 14:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 0910909599 »

mne to robilo tiez ale predchadala tomu nefunkcnost tachometra a odstranil som to az vymenou prevodovky,takze skus miesto elektroniky dat pozret prevodovku ,dostatok oleja pripadne vylamane zuby, no proste mechanicke casti...
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 83 neregistrovaných