Skoda Octavia II - ledky v parkovackách

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

juraj351
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2008 00:16
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia II - ledky v parkovackách

Príspevok od používateľa juraj351 »

Nazdar chalani potrebujem jednu malu radu vymenil som v parkovackach na Octavke II obycajne ziarovky za ledky maju aj odpor aby spolupracovali s can busom cize pekne svietia ani nevypisuje vypalenu ziarovku.
Kamen urazu je vsak v tom ze pri nastartovanom aute mi zmurkaju podla chodu motora trosku ich stahuje nieje to moc vidiet ale stve ma to ked vypnem motor vsetko svieti OK ked nastartujem svietia chvylu OK a zas zacnu zmurkat ked vypnem a zapnem svetla opakuje sa to iste chvylu idu a zas zacnu zmurkat :4090: uz mi z toho sibe vie mi niekto poradit kde moze byzt zrada lebo neviem od coho sa odrazit a nechcem tam pchat dalsie odpory alebo reladka to ich radsej vymenim za obycajne :4012:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia II - ledky v parkovackách

Príspevok od používateľa cicmanec »

juraj351 napísal:uz mi z toho sibe
Myslím, že to nebude z toho...
Coudy22
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 02.11.2008 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Coudy22 »

neposles mi foto ako to vyzera, to by som chcel aj ja na octaviu
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Keby si bol s Puchova alebo s okolia mozno by sme s tym vedeli nieco urobit,robim v nemocnici uz cca 12 rokov a tu na tretom poschodi take veci vedia riesit,keby bolo treba,staci sa ozvat cez SS..!
juraj351
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2008 00:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj351 »

jo hehe nie nebojte nie som cvoky ale uz ma to vytaca ked neviem prist na problem :D ok nevadi ako som cakal nik tu neporadi nieco normalne kde by mohol byt problem.

Admin pls zamkni a vymaz temu nic som sa nedozvedel ale dakujem. Skusim neake ine forum.

cicmanec: mas pravdu dam tam klasiky
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No vidíš! A keď sa trocha porozhliadneš v ponuke nájdeš aj také, ktoré svietia (skoro) nabielo, označené ako Xenon Blue a nebudeš musieť s nimi riešiť takéto problémy...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

juraj351 napísal: cicmanec: mas pravdu dam tam klasiky
Vidíš a píšeš, že si sa nič nedozvedel, ako si očakával. Ja si naopak myslím, že si svoj problém vyriešil.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

borinik napísal:Keby si bol s Puchova alebo s okolia mozno by sme s tym vedeli nieco urobit,robim v nemocnici uz cca 12 rokov a tu na tretom poschodi take veci vedia riesit,keby bolo treba,staci sa ozvat cez SS..!
:28b7: :28b7: :28b7: :2f93:
juraj351
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2008 00:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj351 »

Páni akí ste všetci múdri. Ale že by mi niekto poradil čo treba urobiť aby tie ledky svietili normálne, lebo to ide viem že to ide keď že som to už videl urobene ale nestihol som sa opýtať ako to ma opatrene keď mu to neblbne.Keby som vedel čo k tomu treba alebo aku kúpiť inú ledku čo nemá problém s can busom tak sa tu nikoho nič nepýtam. Ale keď tak pozerám že ste tu všetci požrali všetku múdrosť sveta tak sa nečudujte že mne neostalo. Ledky som daval do X aut a ani v jednom neblbli tak ako v tej octavke pytal som sa preto aby to nemalo na svedomi inu pricinu nieco z alternatorom alebo nieco s elektrikou. Lebo zaujimave je ze v passate B6 alebo A6 svietia bez prebliknutia a mne ich stahuje podla chodu motora. Takze niekde musi byt zrada. A ešte k tým klasickým žiarovkam keby som tam chcel klasicke tak ich asi nemenim za ledky a neriesim tento problem.

Kaslite na to radsej ani nic nepiste o odpovede takeho charakteru nemam zaujem :zg282:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Škoda. Inak by som ti napísal, že riešiš sprostosti, ktoré nie sú legálne a ešte s tým máš problémy...
fatal1ty666
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08.03.2009 14:32
Zdieľať na Facebook

svetla

Príspevok od používateľa fatal1ty666 »

no tazko ti poradit , poviem ti ako by som to riesil ja
na kazde svetlo by som hodil kondik 16v 6800 mikro F , neviem aky odber maju tie ledky ale myslim ze by ta kapacita mala stacit a stabilizovat napetie na svetlach tak by si mal odstranit problem blikania atd toho co si tu popisoval,,
snat pomoze [/code]
tomascs
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 01.03.2009 14:28
Zdieľať na Facebook

mne robilo to iste..

Príspevok od používateľa tomascs »

mal som tie drôtiky čo su na parkovačkach odlomene a ako sa auto trasie od motora ta tak polamane drôtiky chytali kontakt a zato blikajú... skús ich vybrať a pozri či niesu odlomene pretrhnute... proste či držia na pevno..
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], uwa0915281820 a 75 neregistrovaných