Skoda Felicia 1.9D - manualne zhavenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pavelo
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 11.01.2010 00:23
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia 1.9D - manualne zhavenie

Príspevok od používateľa pavelo »

Vedel by mi niekto prosim Vas poradit, ako si dorobit manualne (na gombik/tlacitko) zhavenie na Feldu? Kludne aj bez kontrolky..

Daky dobrak, co mal to auto predomnou prerobil zhavenie, nech zhavi stale (ci za studena alebo tepla) akurat ze niekedy sa vobec zhavenie nezopne a je jedno, ci je studeny alebo vrely motor...
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

-

Príspevok od používateľa EssoSk »

Normálne cez relátko.. záleží ako to chceš mať spravené resp či si to budeš robiť sám abo elektrikár ... tebe by stačilo z + potiahnuť kábel do relátka a do kabíny gombík... nakreslím ti schému ?
pavelo
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 11.01.2010 00:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavelo »

staci mi povedat farbu kabla v tom spletenci, ktory ide do toho housingu, kde je aj relatko.

inak ked som sa s tym babral tak vsimol som si, ze to "permanentne" zhavenie predosly majitel riesil tak, ze jednoducho odstrihol cerveny kablik ktory ide zo snimaca teploty (je tam origos este zeleny, ako patri na 1.9D, cize ziadne vymyslanie s benzinovym) do RJ/relatka - cize do RJ ide nekonecny odpor a tak stale zhavi.

co by teda teoreticky mohlo sposobovat to, ze to obcas nezhavi, ci uz je studeny alebo teply motor.. ? Zatial som len akurat prestriekal kontakty na relatku a RJ a lepsie odizoloval ten prestrihnuty cerveny vodic..
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 93 neregistrovaných