Octavia II RS tdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia II RS tdi

Príspevok od používateľa seven549 »

dominikk31 napísal: hrkot a fucanie moze vydavat tvoj furik bmw :40bd: okrem toho ze su to tvrde auta vsetko vnutri puka malo miesta nekomfortne vozenie a predrazeny servis a diely ani nehovorim a v zime ten zadny nahon uff :2f93: ale si drifter predpokladam :2f93: tak jednoznacne bmw bmw bmw...
aky servis.citacka?na webe je toho dost.diely nestoja vela.a ak si sa viezol v rozbrakovanom vozidle tak chapem aj ten interier.
dominikk31
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dominikk31 »

viezol som sa uz vo vela baworakoch a vsade to iste a ze su tiche? nesranduj :3020: sam dobre vies ake su auta bmw skoro vsetky na jedno kopyto co sa tyka interieru, a jazdne vlastnosti radsej pomlcim ten zadny nahon:) a vozenie na dlhe trate? budem uprimny v trabante sa lepsie sedi :d :D tak prosim ta neurazaj dlhoznamu a osvedcenu znacku skoda wolkswagen alebo audi ved jeden koncern a co sa tyka zivotnosti tak znacka skoda prezije este dlhsie ako bmw tomu ver kamarat
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

mam rad skodovky ale to co pises je hrozna blbost...
skus prejst 2000km za den v BMW napr. 3-er alebo v octavii.
a ze bmw su na jedno kopyto? tak co potom skoda?
a zadny nahon: vec nazoru, zvyku, urcenia, skusenosti, atd.
neviem, ale nazvat BMW furik v porovnani z Octaviou :41c2:
kohans
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 06.08.2008 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kohans »

no prave sa rozhodujeme medzi octavia II 2.0td laurintklement alebo octaviu II RS tdi...nech to ma aj nejakyy vykon.,,, a 6-ty prevodovy stupen...len 2.0 su asi kazive ako tak citam...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak tak, veru su...

chces kupit novy voz? ak ano, kupujes commonrail motor a ten je zatial v pohode.
kohans
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 06.08.2008 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kohans »

myslim okolo roku 2006 a vyssie...najskor 2007
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak zrovna to by som nerobil. Ale ked mas trosku ropy na zahradke tak to utiahnes v pohode...

napoveda : zachvilu ti odide DPF, potom vstrekovace, mozno aj ta hlava uz bude prasknuta... turbo este vydrzi rok, mozno dva... dnes som sa bavil s jednym nestastnikom, vymena DPFka za skoro 3000eur vratane roboty
kohans
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 06.08.2008 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kohans »

a ake agregaty bi ste poradili??? nieco okolo plnej vybavy....6-ty stupen a okolo toho roku...je niejaka taka octavia??
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne ze je, 1.9tdi 96kW 6kvalt 4x4...

inak dobre spraveny 5kvalt je castokrat lepsi ako nepodareny 6kvalt. Videl som 6kvalty ktore tocili 130km/h pri 3000rpm, nech sa idu vypchat. Moj foter toci na oktavii 5kvalt [!] 130km/h pri 2400rpm, ja mam sharan 6kvalt a tam je to 2250rpm...

na sest stupnov nepozeraj za kazdu cenu. Rozmysli si aj to, ci nejazdis vacsinu jazd v meste - ja jazdim 99% jazd (aj kilometrov aj hodin) v najhorsom meste na Slovensku a poviem ti pravdu ze siesty prevod moja skrina tento rok videla trikrat. Presne trikrat. Za cely rok. A aj to na par minut...
burton122
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 29.04.2009 00:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa burton122 »

dominikk31 napísal:viezol som sa uz vo vela baworakoch a vsade to iste a ze su tiche? nesranduj :3020: sam dobre vies ake su auta bmw skoro vsetky na jedno kopyto co sa tyka interieru, a jazdne vlastnosti radsej pomlcim ten zadny nahon:) a vozenie na dlhe trate? budem uprimny v trabante sa lepsie sedi :d :D tak prosim ta neurazaj dlhoznamu a osvedcenu znacku skoda wolkswagen alebo audi ved jeden koncern a co sa tyka zivotnosti tak znacka skoda prezije este dlhsie ako bmw tomu ver kamarat


neviem ci srandujes alebo to myslis vazne ale ak vazne tak je mi ta luto a to nie som jediny kto si to mysli,znacku skodu nezatracujem ale nebudem ju vynasat hoc aj nad bentley :41c2: v BMW si mi ty chlapec moj nikdy asi nesedel si jeden zaryty skodovak pre ktoreho je to najlepsie auticko na svete aj vzdy bude a budes si spokojne sedet v svojej oktavke kde po 40km pali tak rit na sedacke od nepohodlia ze by cloveka aj drblo pricom bmw ma jedny z najpohodlnejsich sedaciek na ktore som nepocul este kusok staznosti..
porovnaj si interier bmw a skody ? o tom ani dalej netreba hovorit..
zadny nahon?? preto ze na tom nevies chodit tvoj problem niekomu to vyhovuje omnoho viac ako nedotacava predokolka..
o tom ze koncern skoda,WV,Audi prezije BMW? neviem o tom ze by BMW malo problem s predajom ...
Tak si sadni do svojej koktavky,daj si stierac na celo ktory budes potrebovat koli tym zatekajucim dveram a spokojne si jazdi :4012:
Ps:oktavka je priemerne dostupne auto,ktorym clovek nic nepokazi ani neziska cize ho nezatracujem ale BMW je radost z jazdy to ti povie kazdy kto tento automobil jazdil a nejazdil na nejakej vydojenej herke tejto znacky.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 80 neregistrovaných